Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
79%

Hát sajnálom ha neked úgy nem buli inkább hagyod hogy belerakjanak valamit akkor te bajod...


Na látod? te is inkább azzal foglalkozz, aki belerakta, ne azt hibáztatsd, aki az áldozat. Egy szót nem írtá arról, hogy milyen szemét, aki ilyet elkövet. A hozzád hasonlók miatt nem megy el sok lány a rendőrségre, ha ilyen történik vele, mert rögtön az áldozat a hibás, még véletlenül sem az elkövető.

2010. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
41%

Hajjaj, én azonnal oda mennék, viszont én nem csinálnék olyan dolgokat amik elősegítik az ilyen katasztrófát. Ettől függetlenül alap hogy elmegy a rendőrségre azt hittem ezt nem kell mondani...

De te csak mutogass a másikra és attól majd milyen jó lesz! Minden rosszember angyallá változik! Nehogy inkább megpróbáld saját magad megvédeni!

2010. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
0%
Értem, tehát a lelövés és a ne csináljunk semmit között nincs átmenet. Esetleg pár év börtön? És egyébként meg hagy kapjon vérszemet a 4 srác. Múltkor is megúsztuk.... Aztán nem is kell, hogy részeg legyen a lány.
2010. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem biztosra ki kellene deríteni, hogy erőszakról volt-e szó. Mert ha igen akkor fel kell jelenteni az elkövetőket. Ha elítélik őket akkor ok. Ha nem akkor simán ki kell nyírni mindegyiket, lehetőleg minél kevesebb bizonyíték mellet.

Ha nem erőszak volt akkor elő kell venni a leányzót és el kell vele beszélgetni az élet dolgairól.

Akik meg osztják az apát meg a lányát remélem egyszer majd belelépnek egy hasonló nagy szarba és akkor majd saját bőrükön tapasztalják a primitív, antiszociális gúnyolódások áldásos hatását.

2010. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
74%
Gondolod, hogy ha 4 srác ilyet csinál, akkor az csak a pia miatt van? Ilyet normális férfi alapból nem tesz, tök mindegy, hogy milyen állapotban van a lány. Ez senkinek nem jut eszébe?
2010. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
32%
azért lassan a testtel .... az az erőszak koránt sem biztos h úgy volt erőszak ahogyan ő azt ksőbb állítja, nem lenne meglepetés, ha inkább ő erőszakolta volna magát rá a srácra, csak utólag ez így szebben fest persze
2010. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
27%

Dehogynem. Be velük a lyukba. De közben a legfontosabb hogy mi legyünk észnél mert nem lehet mindig másra kenni a dolgokat! Nem támaszkodhatunk csak arra hogy ők rosszat tettek! A valóságban kell élni, ami pedig nem arról szól mindig hogy a bűnös meg lesz büntetve oszt csá. Lehet ilyen álomvilágban élni hogy van a jó meg a rossz és én nem tehetek semmiről, de szerintem sokkal kifizetődőbb magunkra vigyázni legalábbis ebben a világban, ebben az országban.

És még mindig tartom hogy igenis baromira hibás hogy holtrészeg volt. Ha teljesen az önhibáján kívül erőszakolták volna meg akkor nagyon sajnálnám de így...

2010. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%

Álljon már meg mindenki egy szóra! Tudjuk a hátterét a dolognak? Mit dumáltok itt drogokról, meg baromságokról?! Az első, amit minden szülőnek tennie kéne, hogy megkérdezi a gyereket, hogy pontosan mi történt. Attól függően dönteni, hogy hogyan tovább. Én végignyomtam már számtalan bulit/fesztivált, és még nem találkoztam olyannal, akinek ilyen drogot tettek volna az italába. Kicsi az esélye.

A másik meg, el kéne dönteni, hogy tényleg megerőszakolták, vagy úgy be volt rúgva (bár tudom, egy szülő ezt el se tudja gyerekéről képzelni), hogy tényleg belevágták egy grupiba, aztán a gyerek mivel fél a következményektől, azt mondja megerőszakolták. Ezt az orvos nagy valószínűséggel meg tudja állapítani.

Szóval túl sok itt a "ha", és már mindenki osztja az észt, anélkül, hogy tudná mi is volt ott.

Ha meg az volt, hogy a gyerek ment haza szépen csendben részegen, semmit sem sejtve, és elkapta 4 szemétláda, az más kérdés.

Akkor a legkeményebb büntetést....

2010. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
96%
4-en egy 1 ellen, bárhogyan is volt, a négy csávónak kasztrálnám ott amivel elkövette tettét.
2010. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
100%
ez a mostani vasvári eset, ugye?
2010. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!