Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
100%

22.30-as vagyok, ja és nőgyógyász, fogamzásgátló, esemény utáni tabletta, az kéne még hogy ezek után teherbe is essen... plussz esetleges tesztek a fertőzések kiszűrésére

és felvilágositás az óvszerhasználatról

ja és feltétlenül beszélgess el róla hogy mióta nem szűz, és kivel veszitette el kapcsolat vagy csak egy kaland stb.

2010. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
37%
Hát ez az, ha már ennyire részeg hogy hagyja magát megerőszakolni, magára vessen..Lehet inni, én is szoktam tajrészeg lenni, de még akkor is tudok járni+beszélni+gondolkodni...Ja, és valószínűleg terhes..pff.. -.-
2010. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
80%

Pszichológust természetesen a későbbi lelki traumák miatt ajánlottam és hogy ezt fel tudja most dolgozni.

aki pedig elhányná magát a gyerekétől annak üzenem hogy az olyan gyerekekből lesznek csak igazán a ribancok! Inkább ne szűljön, ha nem tud a gyereke mellett kiállni bármilyen is...

2010. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés,hogy történt az eset?a lány full részeg volt és nem érzett semmit,csak kint,vagy szerette a fiukat és valahol örül ,hogy dugott velük?Mert manapság sok lány nagyon kaphatos,az b'ssza meg aki akarja
2010. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
100%

És a lányod ezt elmesélte neked?

Lehet, hogy valamit kevertek az italába, nem? Mert akkor nem ő tehet róla.

De ennyire leinni magát, hogy önkívületbe essen....?

Fontosak a részletek, és aszerint járnék el, mert nem mindegy.

2010. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondtam elhányám... Ha ilyen nagylány hogy iszik akkor magára vessen (mivel én sosem iszom ezért biztos hogy nem én tanítottam volna rá) Szerencse hogy nincs gyerekem. Így is rosszul voltam kamaszként a többi agyament fiataltól (buli, pia, cigi, pasik mert az az élet és a menő és aki nem így tesz azt gyűlöljük)!
2010. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
65%
Tudod az erőszakhoz nem kell hülyének lenni, de még részegnek sem. Veled is megeshet kedves "jóindulatú" hozzászoló. Itt csak annyí a különbség hogy részegen könnyebb egy lányt megerőszakolni. Nem kell hozzá hülyének lenni. És honnan tudod mi van ha az italába tettek valamit. Gináról még nem hallottál? Ez most a menő a fiatalok körében. Ne itélkezz másokról ilyen durván , sosem tudhatod téged mikor kap el valaki!!! De már rád férne asszem!!!
2010. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
33%

Nahát épp azért sem kell inni nehogy valamit beletegyenek. Alapszabály hogy nem iszunk bele akármibe. Legalábbis én ezt már tudtam kamaszként is.

És persze velem is megtörténhet, de én legalább tudnám hogy nem miattam van. Aki viszont olyan részeg hogy nincs magánál az jó eséllyel magára vethet. Mert talán ha józan lenne akkor el tudna futni, esetleg mert részeg állapotban tehet olyat amivel felkelti a fiúk kiváncsiságát, biztatja őket- nem szó szerint- hogy tegyék meg, arról nem is beszélve hogy egy buliban nagyobb eséllyel történik meg mint otthon vagy a könyvtárban vagy kutyát sétáltatva --- de hát aki nem bulizza szét magát az úgy látszik még a felnőttek között is megvetendő.

2010. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy biztos hogy én itélkezek durván? Nem az a durva amit a csaj tett? Szerinted elfogadható hogy egy 16 éves lány (szerintem mindegy hány éves) holtrészegre isssza magát? Tényleg ennyire ferde lett az hogy mi a jó meg a rossz? Na nehogymár még pátyolgassan is, dicsérjem meg ha ilyet tenne az esetleges gyerekem?? Az hogy undorodom az ilyenektől, nem itélkezés csak a véleményem.
2010. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező!


Én a helyedben először magamban keresném a hibát : mit rontottam el az elmúlt 16-17 évben, hogy a lányom 16 évesen holtrészegre issza magát és nem vigyázok rá, mikor hova megy?!...


Te vagy a hibás, hogy a lányod ilyen helyzetbe keveredhetett!!!


Nekem is vannak gyerekeim (19 éves lány, 18 éves fiú), egyikük sem volt még részeg, nem engedem őket éjszakai bulikba (nem is akarnak menni)...


Hogy lehet, hogy az én lányom még nem került ilyen helyzetbe???...


================


- Vidd el a lányod orvoshoz és vetessetek látleletet.

- Menjetek el a rendőrségre és tegyetek feljelentést. (Bár az, hogy a lányod holtrészeg volt, eléggé komolytalanná teszi a feljelentést)

- Nem lehet, hogy a lány italába valamit belekevertek (drogot), ami kiütötte, és ezért tűnt úgy, mintha holtrészeg lenne???...

2010. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!