Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
 71/103 anonim ***** válasza:
0%
És ha a 80 éves fogatlan nénit nem akkor neki szabad inni és feltenni a kezét hogy ők bántottak, ők a hibásak? Könyörgöm komolyan milyen álomvilágban élsz? Nem pampogni kell hogy ki volt a szemét mert közbe tényleg megd*gnak hanem vigyázni magadra, mert más (a törvény se nagyon) vigyáz! Ahhoz kell alkalmazkodni ami van, nem azt kiabálni hogy minek kellene lenni.
2010. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
72%
És azért beszélek csak a fiúkról, mert ők követték el a bűncselekményt. Én sem pipázok le minden részeg krapekot, szép is lenne.
2010. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
23%
Felőlem aztán úgy b*szatja meg magát részegen ahogy akarja! Csak az elfelejted hogy csak addig csinál amit akar amíg mást nem zavar! Nos ha én elmegyek bulizni 100 évben egyszer akkor igenis zavarnak a kis részeg p*csák akik lehánynak és rámásznak a pasimra mielőtt egy szót is tudna szólni! Meg akik hazafele menet bedobálják a szemetet a házba, bántják/megmérgezik a kutyákat, akik miatt este nem lehet felszállni a vonatra vagy egy kisebb utcába bemenni mert tuti megvernek! És még sorolhatnám miket csinálnak errefelé a cuki részegek. Úgyhogy nagyon nem akkor rúgnak be amikor akarnak, csak addig amíg ezt nem mások akármekkora kárára teszik!
2010. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
0%
Aha és ha otthon maradt volna és szépen lefekszik 10-kor akkor összeomlik a világ, nem lesz belőle normális ember mert nem rúgott be és nem b*sszák meg? Nagyon fájt volna? Ezek szerint senkinek nem kell vigyázni magára, mert mindenki azt csinál amit akar és az elmebeteg bűnözőknek kell visszafogni magukat? Komolyan ezek után kifekszem az útra, aztán ha elüt a kocsi akkor feljelentem mert milyen szemét!
2010. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
72%

15:27


Igen képzeld el megteheti, mert ismétlem a részegséget a törvény nem bűnteti az erőszakot viszont igen. Egyébként akkor sem véd meg senki, ha józanul izélnek meg. És honnan tudod, hogy ha józan lett volna, akkor nem csinálják meg? Akkor hogy védte volna meg magát? Ilyet senki ne tegyen, se józan, se részeg nővel. Nem véletlenül van törvénybe is foglalva. És a ne csodálkozzon és a megérdemli között is van különbség. Ha beismerték a tettüket, akkor meg miről beszélünk. Ezek szerint ők is sejtik, hogy bűncselekmény volt.

2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
78%

15:34


Kiszálltam ebből a vitából, mert értetlen emberek vagytok. Ha kifekszel az útra, akkor Te vagy a felelős, mert veszélyezteted a közlekedést. Senki nem fogja lesittelni az autóst. De nem mondom el mégegyszer, hogy a részegséget (tehát magát az állapotot) nem bűnteti a törvény. Majd meglátjuk kit fognak lecsukni. A lányt részegségért, vagy a fiúkat erőszakért. Ezt a duma meg, hogy "belehalt volna ha" undorító. A saját életeddel foglalkozz. Ha neki attól jó a buli, hogy részeg, az az ő dolga nem a tiétek. Akkor sincs joga senkinek megerőszakolni és kész. Vagy ti is megrugdostok és kiraboltok minden részeget, mondván, hogy miért részeg?

2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
83%

értsétek már meg, a fiúkról azért nem beszélünk, mert az magától értetődő, és egyértelmű, h mocskos dolgot csináltak és börtönben a helyük, de ezt a lány MEG TUDTA VOLNA ELŐZNI, HA VAN EGY KIS ESZE!

ha én kint hagyom a bolt előtt a lezáratlan biciklimet és ellopják, igenis én vagyok a hibás, mert tisztában vagyok vele, hogy ellophatják, és le kellett volna zárnom...ha ellopták, akkor saját homlokomat csapom meg, hogy mekkora marha vagyok és nem azon csodálkozok, h jé...léteznek tolvajok??? mikor tudom, h léteznek...

a kislány igenis tudhatta, h a seggrészeg kis csitriket előszeretettel erőszakolják meg a nagyfiúk...ezt én már 9-10 évesen tudtam, meg azt is, h vannak cukros bácsik, stb. Ezért nem mászkáltam egyedül az utcán, nem álltam szóba idegenekkel, stb. Már akkor elővigyázatos voltam. És igenis a szülő a hibás, ha a gyerek olyna, hülye, h eszméletlenre igya magát, és persze a gyerek, hiszen senki nem kényszerítette erre. Tudhatta jól, hogyha ennyit iszik, nem fog tudni magáról, és azt is, h olyankor kiszolgáltatott állapotba kerül, és azt is, h vannak rossz emberek. És ezt igenis lehet kontrollálni...úgy beszéltek a részegségről, mintha valami betegség lenne, amiről nem tehet az ember, hogy elkapta. Igenis tehet! De ha mondjuk a ti gyereketeket meg elüti egy részeg sofőr, akkor azt fogjátok mondani, h nem tehet róla, mert részeg volt és nem tudott magáról? Aki másnap arra sem emlékszik, h ő egyáltalán autóba ült, mert annyira nem tudott világáról, akkor nem is lesz hibás, gondolom, amiért felelőtlen volt. És még ti fogtok odamenni bocsánatot kérni, amiért a gyereketek összevérezte a kocsiját? Hiszen részeg volt, az mentség mindenre ezekszerint.

Még egyszer mondom: normális, felelősségteljes ember nem iszik annyit, hogy ne tudjon magáról! Mert akkor kb 70% esélye van annak, hogy vagy ő tesz kárt valakiben öntudatlanul, vagy hogy vele fog történni valami! Ezt minden JÓZAN ÉLETŰ ember tudja, és ezért megelőzi! És aki mindezek tudatában mégis megteszi, hát akkor inkább vele történjen valami baj, minthogy ő tegyen kárt másban, mert Ő TEHET RÓLA, H IVOTT, és nem az a szerencsétlen, akit esetleg részegen veszélyeztet. Ő megérdemli, h történjen vele valami, hisz ez gyakorlatilag olyan, mintha nem tudnál úszni, de mégis beleugranál a 3 méteres vízbe, h vagánykodj, aztán meg csodálkoznál rajta, hogy miért fulldokolsz. Mivel nem értetek a szép szóból, mondom még durvábban: ha bedugod a pi.csád pl. egy börtöncella rácsai között, akkor ne csodálkozz és ne legyél felháborodva, ha s.ggbe leszel b.szva!

2010. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
72%

lezáratlan biciklimet és ellopják, igenis én vagyok a hibás


Mekkora hülyeségeket mondasz! Én életemben nem hallottam még olyat, hogy vkit elmarasztalt a bíróság azért, mert nem zárta be a lakását. Olyat viszont már hallottam, hogy lecsuknak vkit, mert bement más nyitvahagyott lakásába és kirabolta. Nehogymár ne ihasson vki egy bulin (mégha túlzásba is viszi), azért, mert vannak ilyen parasztok, akik ilyeneket csinálnak. Végülis mégcsak nem is az utcán fetrengett. És már leírták egy párszor, hogy józanul sem tudod megvédeni magad 4 fiúval szemben. Egyébként undorító, hogy szinte felmentitek ezeket a tetveket ezzel a folyamatos "a Lány volt a hibás dologgal". Ezzel csak azt éritek el, hogy mások is nyugodt lélekkel fognak ilyet csinálni, mondván "mások is azt mondták, hogy úgy kellett a lánynak".

2010. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
41%
Aha érdekes. De ha belrakunk egy kutyát a képletbe akkor már mindjárt más. Ha valaki betör, vagy bejön a nyutott kapum és a kutyám őrzi a házat és megharapja akkor én leszel felelősségre vonva meg a kutyám! Vagy ha bejön a betörő és én megvédem magam akkor is én! Szóval ne álmodozz te erről a jó kis igzaságos rendszerről ahol van jó meg rossz és a rossz megkapja amit érdemel...
2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:23

Ott a pont.

2010. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!