Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
49%
Hát kösz hozzánk betörtek vagy kétszer. Összes ajtót szédszedték. A rendőrök tudták kik voltak azok, mégsem tudtak semmit tenni... Nem azt mondtam hogy menj haza ötre... De azért az "apácaként élek" és a "tombolok semmire sem figyelve" között van egy kis különbség. Észszerű óvintézkedések, pl nem iszom magam halálra...
2010. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
49%
Mert ha a saját bezárt házunkban is megerőszakolhatnak akkor az azt jelenti hogy eresszük el magunkat és ne figyeljünk semmire mert úgyis megeshet akármit csinálunk? Azért igenis elég kicsire lehet csökkenteni a kockázatokat.
2010. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
81%

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?


Ez volt a kérdés. Erre szerintem épeszű ember azt válaszolja:


Végem van, meghalok. Édes egyetlen istenem, hogy csapnád agyon azokat a mocskokat. Szakadna le az ég. Rohadjon el aki ilyet művel. Stb...


Aztán később, ha egyáltalán képes beszélni róla, megtudni miért volt ott és részegedet le.


Elgondolkozhatnának az "okosok" mit szólnának Ők egy ilyen éjszakai híváshoz. Biztos gyorsan berohannának a lányukhoz a kórházba és jól leüvöltenék a fejét, hogy képes megdugatni magát amikor annyira szeretik és ápolták és mindent megadtak neki.

2010. márc. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó ne hari, félig igazad van, de most annak, hogy a szülei ápolták és szerették mi köze van ahhoz, hogy neki is vannak természetes szexuális vágyai?

Na csak mert továbbra s ehiszem az erőszakolós storyt és a csúnya ronda fiúk elméletet. Ne feledjuk, nagyon fiatal kamasz srácokról van szó, el tudom képzelni milyen "vadállatok" voltak, sztem mindössze jól elvoltak ahogyan más bulikban is ezer számra történik ilyen csak ezt most valahogy sikerült nagyon felfújni.

2010. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
27%

az első oldalon a 22:27 pontosan, tök jól leírja a helyzetet, részeg vagy sem, gruppiba vágták (nem szokatlan ez még akár több fiúval sem), aztán most utólag meg megy a cirkusz mert túl nagy nyilvánosságot kapott.

Ugyan ez bent egy szobában, kívülállók nélkül ez egy jó kis kalandnak minősült volna mind a lányoknak mind a fiúknak, sztem semmiféle erőszak nem volt ott, ezer csajszi fejében járkál a gondolat milyen állat lenne több sráccal egyszerre.

Én nagyon sajnálom a srácokat, aztán most meg a csajszi a kikiáltott "áldozat" ... ugyan már ......

2010. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
93%
Na elovastam a cikket. A rendőrség nem zárja ki, hogy Gina-t adtak be a lánynak, ugyanis a fiúknak folyamatban van most is egy ilyen ügyük. Nem a lány tett feljelentést, hanem a rendőrség fülébe jutott, hogy ilyen képek vannak a neten. Ezért keresték meg az áldozatot és kezdtek el nyomozni. Az egyik srác anyja le akarta fizetni a lány anyját, hogy tisztázzák a fiát, mert biztos benne, hogy a fia börtönbe kerül. Úgyhogy nincs itt semmilyen partiba vágás.
2010. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
21%

amiket leírsz az sztem egyáltalán nem érvelés arra h nem volt partyba vágás. nyilván a fiú szülei megijedtek a hír hallatán, nem olyan nagy csoda ha egysezkedni akartak a lány szüleivel. komolyan azt hiszed h 15-19 éves "vadállatok" hű de megerőszakolták a szegény lányt?

ez egy olyan terület amit iszonyatos nehéz bizonyítani na meg az ellenkezőjét is.

szegény srácok sztem beismerték magát a tettet hiszen miért ne ismertek volna be egy gruppit? csak éppen arra ők sem gondoltak feltehetőleg h az egész ügy kap egy erőszakolós színezetet, azaz sztem egy alapjában tök semleges vallomást olyan gyönyörűen ellenük lehet fordítani ...

én továbbra se hiszek a szegény ártatlan szűz lány és a ronda mocskos fiúk elméletben

2010. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
74%

Örülök neki, hogy okosabb vagy mint a szakértő, aki a fényképek alapján azt mondta, hogy ez erőszak volt. A rendőrség nem kezd el nyomozni azért, mert vki feltesz egy-két képet egy gruppensexről. Gondolom "férfi" vagy és lányod sincs. vagy ha véletlenül nő vagy, akkor vagy nincs gyereked, vagy fiad van, aki ugyanilyen tetű. A lány egyértelműen eszméletlen állapotban volt, ezt tanuk is megerősítik. Egyébként a nemi erőszakról:Wikipédia: Az erőszakos közösülés akkor valósul meg, ha valakit erőszakkal vagy fenyegetéssel közösülésre kényszerítenek, vagy védekezésre, akaratnyilvánításra képtelen ember állapotát közösülésre használják fel. Az erőszakos közösülés a nemi erkölcs elleni, szexuális szabadság elleni bűncselekmények körébe tartozik. A szexuális kapcsolat során hiányzik a partnerek konszenzusa, illetve olyan partnerek között létesül szexuális kapcsolat, mely eleve nélkülözi a konszenzus-képességet.


Úgyhogy akárhogy csűröd-csavarod, ez erőszak volt és sittre fognak kerülni a kis tetves védenceid. És majd ha a sitten jól seggbeqrják őket, akkor remélem ugyanez lesz a véleményed, hogy ugyanmár egy kis gruppi.

2010. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
29%
Ja de jó lesz, a csaj meg megy a következő bulira és folytatja amit eddig csinált. :) Esetleg ellőre még röhögve elmegy ez abortuszra. Hidd el láttam már ilyen lányokat. Két napig sírtak aztán meg már azon agyaltak hogy fogják őket elengedni a következő bulira.
2010. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom a lány részéről fel sem merült a szexuális vágy. Elhagyta a fiúja és bánatában csontrészegre itta magát. A fiúk visszaéltek a helyzettel és a lányt megerőszakolták.
2010. márc. 24. 15:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!