Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
 21/94 A kérdező kommentje:

Na oké, én nem azt mondom igazából, aki utazás közben felteszi, ha (!) egyedül van, hanem azt mondom, aki az utcán se tud meglenni nélküle, mert tényleg nem figyel kifelé, azt se venné észre, ha valaki segítségre szorulna. Az a legdühítőbb, hogy volt rá példa, hogy egy ilyen bamba p@fájú nyálas gyereknek hiába szóltam, pedig fontos dolog lett volna, csak tátotta a száját és nézett maga elé, meg kellett böknöm, erre meg kelletlenül és komótosan, szép lassan szedegette ki a füléből a sz@rjait, utána meg rámböffent és kioktatott, hogy höö, miért böködöm, talán böködni mégse kéne, szóljak (!)

Meg a kislány? 4-5 éves kisgyereknek minek százezres nokia-zene-fülhallgató? Én még plüsst cipeltem magammal a délutáni sétákra, most meg nokiát visznek?

És az idős néni?


Meddig süllyedünk?

2010. jún. 27. 19:38
 22/94 anonim ***** válasza:
78%
Én is hallgatok zenét elég sokat ha nem tetszik kedves kérdező nem kell nézni.
2010. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
93%
Kérdésedből ítélve számodra fizikai fájdalmat okoz az ilyen látvány... őszintén szólva sajnállak... nagyon rossz lehet neked... De talán egy jó pszichológus vagy pszichiáter tudna rajtad segíteni, hosszú távon semmiképpen sem tesz jót neked, hogy ennyire magadra veszel mindent...
2010. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, szerintem neked nincs életed. Túl sok időd van ezzel foglalni. Hidd el, ez egyszer a végzetedet fogja jelenteni. Ne foglalkozz ennyire másokkal.
2010. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
83%

19:42 vagyok

*foglalkozni

(bocs, nem olvastam el a kommentemet)

2010. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:

Látom, itt mindenki fülessel járkál, az ilyeneknek tényleg hiába írom.


De most ettől lesz menő valaki, vagy mi?


Egyszer láttam egy leírást vmi női magazinban, hogy a trendi csajnak mi van a táskájában:


-rágógumi

-tampon

-óvszer (sose lehet tudni)

-mp3, fülhallgató


Ez most kiegészül zenetelefonra.


Mindenki elolvasta ezt a női magazint?

2010. jún. 27. 19:44
 27/94 anonim ***** válasza:
92%

Egy öreg miért ne hallgathatna zenét??? Komolyan ez már teljesen degenerált felfogás.

A fiatal gyerek miért ne? Jó nem kell 4-5évesen neki telefon az egy dolog, de miért baj, ha zenét hallgatnak?

Jobb a buszon/metrón/villamoson bambán magad elé bámulni, és hallgatni, hogy melyik megálló következik?

Sokkal jobban ki tudok kapcsolni, ha zenét hallgatok, és még egyszer sem volt közlekedési balesetem, még egy beszólást sem kaptam. Aki nem hallgat zenét ugyanúgy le.... magasról a bajban lévő embert, mint aki hallgat.

2010. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
90%
Hú, akkor én trendi csaj vagyok! Na, ennek örülök! Mindig van nálam tampon, rágó, óvszer és fülhallgató. De, hogy másnak ehhez mi köze van?
2010. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
90%
Mi a különbség abban, hogy telefonon vagy mp3-n hallgat zenét?:D
2010. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez totál vicces :D

kérdező, nem azért hallgatunk zenét, hogy menők legyünk :DDD

Bekapcsoljuk a vivát meg a többi ilyet és menőnek érezzük magunkat? Nem. Hát akkor?


Foglalkozz más dologgal. (Véletlen nem te vagy az a nő, aki feltette a "csodabogár vagyok? na és?" kérdést?)

8Véletlen

2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!