Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
 81/94 anonim ***** válasza:
100%

azért hallgatom mert:

vannak a rádióban érdekes műsorok, és elvből nem nézek tv-t, de azért szeretném tudni a híreket.

nem vagyok kíváncsi a hozzád hasonló idióták szövegelésére, sem a részeg csöves obszcén beszólásaira.

mert szeretek zenét hallgatni! ez olyan meglepő???

2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Ez engem is zavar!! Annyira rühellem hogy (főleg a fiatalok) állandóan megy a fülükbe valami...olyan hatása van,mintha lesz@rná a másik embert,elvolna a maga kis világában. ez nekem nem tetszik. Én ha pl.tömegközlekedek,szeretek nézelődni,figyelni a többi embert(persze nem feltűnően) és ugy érzem mondjuk a buszon, mintha egy kis közösség lennénk. És ezt az érzést veszik el azzal hogy elhatárolják magukat a hülye zenéjükkel...:S

28/L

2010. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
96%

"olyan hatása van,mintha lesz@rná a másik embert,elvolna a maga kis világában."


Ja. Mert tényleg lesz*rom a másik embert, és elvagyok a magam kis világában. :D Most komolyan, miért kéne nekem vadidegenekkel foglalkoznom? Nyilván ha ismerős van ott, nem hallgatom, de az idegenek egyáltalán nem érdekelnek.

2010. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
4%

a 28 éves vagyok: úgy látszik,én vagyok az egyetlen,aki egyetért a kérdezővel?? Ez vicces...:D

miért arra fogjátok hogy zenét hallgattok,hogy nem akarjátok a szomszéd néni sirámait hallgatni? Egyáltalán nem gyakori eset,hogy ilyenekről beszélgessenek a buszon!Én 1 kezemen meg tudom számolni,hány idős ember sirámait hallgattam végig életemben! Hát nem sokat! Pedig budapesti vagyok és naponta bkv-zok. És különben is,ha mégis kifogok egy ilyet,én szeretem hallgatni,ahogy más ember beszél,ha telefonál,számomra ezek a dolgok érdekesek. Elszomorító hogy lassan mindenkiből kiveszik az emberség és a másik ember iránti érdeklődés...ezért van az hogy ha összeesik valaki az utcán,sokan oda se mennek hanem elmennek mellette!! Mit érdekel engem,haljon meg címszóval...:S

2010. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
100%

látom utolsó te nem fogtad fel egyáltalán miről van szó?

képzeld nem mindenki pesti ám, nem mindenki bkv-zik!

utazz le heti 160 km-eket, fél év után nem olyan hűde "happy" mint amilyennek gondolod! létezik távolsági utazás is ám! az meg a másik, hogy ha vadidegen vagyok akkor az emberek többsége ugyanúgy nem fog velem beszélgetni (tapasztalat), akkor meg nem tökmind1 mit csinálok az alatt az idő alatt?

öcsém, ennyi erővel azt is meg kéne kövezni aki buszozás közben a tételeit tanulja, hisz addig sem az embertársaira figyel........ekkora egy gáz szöveget még nem hallottam

2010. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
92%
"Ja. Mert tényleg lesz*rom a másik embert, és elvagyok a magam kis világában. :D Most komolyan, miért kéne nekem vadidegenekkel foglalkoznom? Nyilván ha ismerős van ott, nem hallgatom, de az idegenek egyáltalán nem érdekelnek." [2]
2010. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
100%

"én szeretem hallgatni,ahogy más ember beszél,ha telefonál,számomra ezek a dolgok érdekesek"


Én meg utálom, hogy nem tudok beszélgetni vagy telefonálni, mert a hozzád hasonlók folyton sasolnak vagy fülelnek. Itt te vagy az, aki fura, hogy nem tud elvonulni a saját világába, és inkább mások beszélgetésein élvezkedsz.


"Másik ember iránti érdeklődés"? Szerinted tényleg normális az, ha vadidegenek iránt érdeklődsz? Azért, mert valakinek nincs fülhallgató a fülében, nem azt jelenti, hogy érdekli, hogy a mellette ülő bácsi mit motyog magában.


És akkor ennyi erővel mit képzelnek az autósok, akik kivonják magukat az együtt utazás csodálatos élménye alól? Mekkora parasztok! És valószínűleg ők is zenét hallgatnak! Fúj!

2010. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg utálom, hogy nem tudok beszélgetni vagy telefonálni, mert a hozzád hasonlók folyton sasolnak vagy fülelnek. Itt te vagy az, aki fura, hogy nem tud elvonulni a saját világába, és inkább mások beszélgetésein élvezkedsz."


Teljes mértékben egyetértek!

És az milyen bicskanyitogató, mikor magánbeszélgetést folytatok valakivel tömegközlekedésen, a hozzád hasonló besavanyodott, unatkozó utazótárs meg _beledumál_, mintha legalábbis bármi köze lenne hozzá. Tenyérbemászó vagy. :D

2010. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
83%

28 éves lánynak:

hogy milyen pletykafészek lesz belőled idős korodban?:)

Egy másik válaszolónak:

azért sztem a magánbeszélgetést nem a tömegközlekedési eszközön kéne megejteni,mert sokszor az ember akarata ellenére is hallja.Nem mindenki fülessel utazik:)

2010. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
91%
Nem úgy értem a magánbeszélgetést, hogy valami hűdeprivát dolog, azt nyilván nem ott. :D Hanem csak egy átlagos mindennapi kommunikáció. Amibe nem kell beleszólnia. Mert nem neki mondom.
2010. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!