Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
 41/94 anonim ***** válasza:
91%
Mire kell készen állni az utcán?
2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én nem vagyok annyira menő. A táskámban minden van a gumin kívül, amit leírtál. Évek óta nem olvasok magazinokat. Nem tudom mit mondasz rám, de az mp3-amom több száz zene van (6-700 körül), és ha megyek fel gyalog a városba, akkor is zenét hallgatok, és ha látom, hogy van zebra, megállok, szétnézek kétszer is, hogy mehetek e. Attól, hogy zenét hallhatok, még látom, hogy mi folyik körülöttem. Mellesleg látom, hogy egy ember hogyan közeledik hozzám, hogy akar-e mondani. valaki írta előttem, hogy tök mindegy, hogy valaki zenét hallgat-e, vagy nem, úgysem érdekel senkit a másik...
2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
91%

Igen, kell a zene a fülembe, mert ha megyek valahova, másképpen unatkoznék míg odaérek. Nyilván ha valakivel megyek, akkor nem, meg akkor sem ha csak a sarki közértbe megyek, de amúgy igen.

Amúgy ez nem mostani jelenség, szerintem évek óta megy már ez. Nem értem miért zavar téged.. Jó, az tényleg gáz mikor valaki csak a zenére figyel, és vakon megy bele a világba, nem figyel oda ha biciklis jön mögötte, autó dudál, stb, de nem mindenki ilyen, a fülhallgató nélkül sétáló emberek között is vannak idióták...

2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
89%

Szedjél hangyát! XD

mi bajod van ember? az hogy zenét hallgatunk? ennyi ésszel kösd fel magad, ne pampogj itt -.-"

2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
89%

De ha Te ilyen szakértő vagy,hogy első látásra megállapítod,hogy az egy 100 ezer forintos Nokia,akkor sokkal nyitottabbnak kellene lenned a technikai újdonságokra.

Eddig egy olyan hozzászólás sem jött,ami Veled értene egyet,el kéne gondolkodnod ezen!

2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
90%
Ja. meg ha pl elmegyek futni, akkor is szoktam.
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
86%
Én csak utazás mellett hallgatok zenét. Buszon, vonaton. A buszon akár két megálló kedvéért is beteszem. Hogy miért? Mert nem vagyok kíváncsi arra, ahogy mások pl. a buszon hangosan hallgatják a telefonon a zenét fülhallgató nélkül, vagy arra, ahogy viháncolnak, hülyeséegekt beszélnek, és arra sem vagyok kíváncsi, hogy a mellettem ülő öregasszony mit főzött tegnap az unokáknak. Ettől függetlenül, ha valaki kedvesen megkocogtatja a vállam, mert segítségre van szüksége, szívesen kiveszem a fülemből és kedvesen válaszolok. Sőt, nem egyszer előfordult már az is, hogy a vonaton annak ellenére, hogy zenét hallgattam ugyanúgy leszólítottak és kedvesen elcsevegtünk egész úton. Ebben semmi bunkóság nincs, de vannak bizonyos "zajok", amiket nem tudok elviselni, frusztál, idegesít és muszáj vagyok kirekeszteni.
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
86%

Be vagy savanyodva :D

Valakinek jól be kéne dugnia a fütyköst az otthonkád alá :D

2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező!Nem tudom mennyi idős lehetsz de szerintem te elfelejtetted amikor fiatal voltál,és talán még gyereked sincs?!Nem értem miért baj az ha valaki zenéthallgat amíg másokat nem zavar a hangos zenével.Az meg, hogy közben nem lehet gondolkozni hülyeség.Nem egyszer utaztam több órát vonaton egyedül és gyakran keveredtek mellém emberek,társaságok.Aki olyan volt (egyedül vagy láttam rajtuk hogy szívesen beszélgetnének)avval beszélgettem inkább a zene helyett de amikor beült mondjuk egy koleszos fiúbanda akik arról beszéltek hogy mikor kivel hol mit csináltak meg mennyire leitták magukat inkább zenéthallgattam és könyvet olvastam közben.Engem szórakoztat és megnyugtat a zene.
2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim válasza:
88%

Hát te nem vagy normális.

Inkább magadban keress egy kis hibát,ahelyett,hogy másokat leszólsz!

Ez nem divat,de ha nem lennél ilyen befordult és nem mindenben csak a rosszat akarnád nézni,akkor te is rájönnél.

2010. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!