Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
100%

Besavanyodott vénlány vagy te kedves 28 éves a 24 éves kérdezővel együtt. Pont az ilyenektől ver ki a frász, mint ti vagytok. Kíváncsi senkiházik, azt fülelitek a buszon, a vonaton, a járdán, hogy ki mit beszélget a telefonon vagy a barátjával. Például megyünk a barátnőmmel az utcán, mögöttünk jön egy hasonszőrű teféle, mire én mondom a barátnőmnek, hogy akkor hazafele menjünk már be az intersparba kenőmájasért, mire ez a teféle megszólal, hogy ahelyett, hogy zöldséget vennétek kenőmájast zabáltok. Hátrafordulok, mondom parancsolsz? Mire ő: Nem, semmi. Mondtam is neki, hogy na mi van, már nem olyan nagy a szád? Erre persze nem bírt mit válaszolni.


Egy szó mint száz, rohadt rusnya dög öregasszony lesz belőletek. Egyedül fogtok megdögleni, mert nem lesz pasi, aki kitartson egy ilyen savanyú koravén mellett, mint amilyenek ti vagytok.

2010. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
13%

Viccesek vagytok,komolyan mondom!! :DDDDD Jót nevettem a válaszokon,köszi! :)

Egyik válaszolónak: nem azt mondtam hogy én bárkinek is beszólogatok,isten ments!! Csak szeretek fülelni.Mért baj ez? Kit bántok ezzel? Önkéntelenül is meghallom amit mondanak,nem megyek oda tölcsérrel :D

Másiknak: hogy aki autóval megy,vagy tételt magol,az is szentségtörést követ el? Hát igen,jogos a kérdés...:))

Nem,az más tészta...aki magol,annak muszáj,aki meg vezet,az vezet...azt is muszáj,mivel az is egy jármű...

Csak valahogy olyan érzésem van hogy menőnek hiszik magukat azzal hogy be van dugva a fülük.Lehet bhogy nem igy van,de nekem ez a meglátásom: "nézzétek már,milyen jól elvagyok magamban,lesz@rlak titeket, csináljatok amit akartok..." nyilván nem várom el senkitől hogy odajöjjön hozzám dumálni,csak valahogy olyan személytelen lett ez a világ. Régen még rá lehetett nézni egy helyes pasira,visszamosolygott,most meg ha ránézek oda se néz csak bólogat a fejével a zenére..:S

Ja,és nem vagyok besavanyodott vénlány,dög mama meg aligha leszek!! :DDD

Szép,fiatal nő vagyok,aki elégedett az életével és szereti az embereket. Csak ebben eltér a véleményünk. Na és? Ja,és még valami: Én azért nem szeretek zenét hallgatni járművön,utcán,mert olyan nagy a kinti zaj,hogy tök hangosra kéne állitanom a zenét és az nem tesz jót a fülnek.Mármint ha naponta történik.

2010. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
23%
ja,28/L voltam
2010. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim válasza:
Mert zenét hallgatnak?! Én például sokkal jobban élvezem az iskolába menetet gy, hogy zenét hallgatok. Bár én szmélyszerint csak ha utazom, akkor hallgatok zenét, és akkor is "használható" vagyok.. Közben is figyelek, ha valaki kérdez valamit, vagy tudom is én. De akadj már ki ezen, neked nem tök mindegy?
2012. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!