Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
 61/94 d,jpt L ***** válasza:
88%

Miért mit kéne tenniük az embereknek? Téged szórakoztatni utazásod során?

Én is zenét hallgatok a vonaton, buszon, metrón, mivelhogy olvasni nem lehet a zajban, ordibálásban, rajoskodásba.

2010. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
86%
Én xcsak a 68 éveseken lepődök meg,mikor halgatják a kemény rockot teljes hangerővel a buszokon.
2010. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók! Aki nem érteni, hogy miről is beszélünk csodabogár címszó alatt, az olvassa el ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Kedves kérdezőnk másik nagyra sikerült kérdése.

2010. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
89%

ÉS már elő is jött a "na midnneki hülye csak én vagyok helikopter".

kérdező, ezen el kell gondolkodnod. bunkóüság az, ha hangosan üvölt a zene, volt ilyen kalandom buszon, kicsilány elővette a telefont és valami borzalmas nyavikolos izét teljes hangszoron rakott be. erre visszavágtam, abba is hagyta, én is. Ez bunkóság. De magadban zenét hallgatni nem az. Persze, figyelj oda ha dudálnak, ilyesmi... de túlzásba esel.

2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves kortól kezdődik nálad az öreg néni? Mert én lassan 60 leszek, de valahogy a zene még mindig feldob. És a buszon,villamoson bizony nekem is lóg a fülemből a madzag. Sőt... most agyalok olyan telefonon, amivel bluetooth-on hallgathatnám, madzag nélkül.

Azért, mert szól a rádió, még arra is képes vagyok, hogy lássam, mi történik körülöttem. Nagyon van egy olyan érzésem, te nem szereted a zenét, legyen az bármilyen stílusú is.

2010. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:11


Elolvastam a csodabogarasat, honnan tudjátok, hogy ez ő? Bár, ha tényleg a kérdező emeli magát a fellegekbe ennyire, akkor tényleg flúgos...

2010. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire besavanyodott, bolond ember még egy nem létezik! És a stílusa, a lekezelése is ugyan olyan! :D
2010. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanaz a stílus, ugyanaz a fellengzés, ugyanaz a lenéző, leereszkedő hangnem, és még csak nem is tagadja.


Ő az.

2010. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
81%

És már itt sem válaszol :D

Képtelen felfogni, hogy rosszak a nézetei... :D

2010. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem is az a véleményem, hogy nem leszek ön és közveszélyes attól még, hogy rádiót hallgatok a villamoson... Aki meg esetleg újságot olvas, azzal meg rohanjunk bíróságra?? :O
2010. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!