Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fiatalok. Miért használjátok...

Fiatalok. Miért használjátok az XD-t és társait?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy teljesen elcsúfítsátok a magyar anyanyelvet? Egy külföldi mese miatt? Igen. Régen volt rovásírás, de az is a magyar nyelvhez tartozott. Most meg: Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy. Ezek vannak.


Már úgy érzem, ez kényeskedés kicsit.

Bármit keresek a google-on, mindenütt az XD jön ki utánna. Már UNOM!!!


2011. júl. 18. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:

Kinek még a nevét sosem tudod=kit még nem is ismersz. A csitri, ha jól tudom, éretlent, kiskorút jelent. Hát, persze, gondolom azért tudok 3 nyelven, azért leszek gyógyszerész, azért költöttem el az összes zsebpénzemet nyelvtanfolyamokra, mert éretlen vagyok. Azért nincs facebookom...ja várjunk! Ezek nem a megfelelő érvek, de egyáltalán...te miért nem az érvet támadod, és miért az érvelőt?


13/L:)

2011. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:

16:56 a 3nyelven tudás nem ad lelki érettséget :)

Az a gond, ahogy rögtön az elején megnyilvánultál, éretlen módon.

2011. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:

"persze, gondolom azért tudok 3 nyelven, azért leszek gyógyszerész, azért költöttem el az összes zsebpénzemet nyelvtanfolyamokra, mert éretlen vagyok. Azért nincs facebookom...ja várjunk! Ezek nem a megfelelő érvek, de egyáltalán...te miért nem az érvet támadod, és miért az érvelőt? "


Én az érvet támadtam, de a kettőt egyébként sem lehet elválasztani egymástól, legalábbis nem itt. Egy olyan névtelen fórumon, ahol senki nem ismer senkit, és a hozzászólásaid jelentenek téged, tükrözik a felfogásodat, a kettő ugyanaz. Azt pedig fenntartom, hogy az, hogy tudom a neved, nem jelent mást, mint hogy tudom a neved. Ha pedig valóban érett vagy, akkor írj is aszerint.



"Ez elcsúfítja a magyar nyelvet?

Te teljesen hülye vagy?

Vagy egyáltalán nincs életed és abban keresed az apróbb örömöket, hogy megbotránkozol egy gyakorlatilag semmi dolgon?

Azt hitted, hogy minden szabadnapos 50 éves emberke most egyet fog veled érteni? Rohadtul nem!

Ha belinkel valaki egy vicces videót/képet/szöveget, bármit, akkor miért írjam azt, hogy "Oh, ez fölöttébb mókás, igazán vicces, milyen szórakoztató ember vagy, hogy ezt megtaláltad.:)"


Gondolkozz már, ember! "


Még hogy én támadom az érvelőt? Ez a hozzászólás nem egy érett emberé. Ha három nyelven tanulsz és ez ilyen fontos az életedben, akkor inkább azt várnám, hogy a nyelv megőrzéséért érvelj, meg azért, hogy normálisan fejezzük ki magunkat. Arról, hogy ki mit támad, meg annyit, hogy te rögtön elkezdesz személyeskedni és elkezded a kérdést feltevő életét fikázni, hogy csak unatkozik. Ehhez képest te meg marhára megsértődsz, ha leszólunk.


Nem azzal fogod itt elérni, hogy tiszteljünk és komolyan vegyünk, hogy beszólsz a másiknak úgy, hogy nem is ismered, aztán megsértődsz, miután veled ugyanezt teszik és még pluszba odaírod, hogy hány nyelven tanulsz a zsebpénzedből, ami vagy igaz, vagy nem. Ellenőrizhetetlen tények helyett inkább a hozzászólásaiddal jelezd, ha érett vagy.

De nem vagy az.

2011. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:

"Külföldi mese=South Park."

?? Hogyan vezetted le ezeket a South Parkból?


Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy

2011. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
Igen, pont az előbb jöttem rá, hogy éretlenségre, önbizalomhiányra utal, ha valaki egy idegen embernek próbál bizonyítgatni, elismernek engem abban a társaságban, amiben vagyok, szóval: te jó ég, hogy juthatott eszembe bizonyítgatni egy teljesen idegen embernek??!! "kinek még a nevét sem tudom":D Azért ez szokatlan tőlem.
2011. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:

Ja és, igen a három nyelven tudás nem ad érettséget, hanem maga az alap gondolat, hogy én minden energiám és pénzem ebbe öltem. De tényleg nem fogok egy számomra senkinek bizonyítgatni, be is fejeztem a beszélgetést:D


13/L

2011. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:

13/L, egyre lejjebb ásod magad.

A dac, hiszti, látom jól megy :) De remélhetőleg kinövöd.

2011. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:

HISZTI?

Oké, most kitöröltem jó pár mondatot, mert már megint egy névtelen számomra senkinek próbáltam bizonyítgatni az ellentétét annak mit ő hisz...befejeztem!:D

2011. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:

13/L: Ha te 13 éves vagy, azaz 7.-es, honnan van neked ennyi pénzed, hogy beleölöd a tanulásba? Te úgy vitatkozol itt, mintha 20-on valahány éves lennél. Azért még egy 7.-esnek nincs ekkora tapasztalata.


Biztos, hogy te 13 vagy?


Vagy máris eleve zseninek születtél. Ez a két ok lehet.

2011. júl. 18. 18:11
 30/83 anonim válasza:

lol jót nevettem, két olyan embertípus vitatkozott itt, amiket elvből utálok, és rendesen idegesítőek vagytok, a magát érettnek tituláló 13 éves ribanc, és a felnőtt aki megvan róla győződve hogy érett de attól még segg hülye.

már elnézést, de szerintem itt mindenki olyannyira éretlen érveket hozott fel maga kis igaza mellett amik már botrányosan nevetségesek.

a jeleket smiley-nak hívják, mosolyt jelent a céljuk az hogy kimutassák a feladó emócióit tehát az érzelmeit. ez teljesen elfogadható egy baráti csevegésben vagy csak egy internetes post-ban. ezen nincs semmi megbotránkoztató, sőt legalább ismered a feladó érzelmi állapotát ( megjegyzem ha veszekszel egy 13 éves lánnyal akkor pont az ellenkezőjét jelenti. vigyorgó fejet ír és közben remeg az idegtől, ezt az előbb is láthattuk. ennyi mind a ketten hülyék vagytok és gyerekesek.

2011. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!