Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fiatalok. Miért használjátok...

Fiatalok. Miért használjátok az XD-t és társait?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy teljesen elcsúfítsátok a magyar anyanyelvet? Egy külföldi mese miatt? Igen. Régen volt rovásírás, de az is a magyar nyelvhez tartozott. Most meg: Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy. Ezek vannak.


Már úgy érzem, ez kényeskedés kicsit.

Bármit keresek a google-on, mindenütt az XD jön ki utánna. Már UNOM!!!


2011. júl. 18. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



ez azt jelenti hogy jól kivagytok nevetve írhatnám ezt is

HÁHÁHÁHÁHÁ de kifejezőbb az ikszdé

irhatok mozaik szavakat is

ROFL

LOL

OMG

OMFG

LMFAO

2011. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:

"azért tudok 3 nyelven"


13 évesen ez LOL kijelentés. Mondom ezt úgy, hogy azért négy nyelvből van nyomtatásban megjelent fordítói munkásságom.

2011. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:

Elveszett a sok nem idetartozó szöveg között, ezért kérdezem ismét a kérdezőt:


"Külföldi mese=South Park."

?? Hogyan vezetted le ezeket a South Parkból?

Nem értem a kapcsolatot.

2011. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem csak pontok meg zárójelek vannak? PL: :) Ez nem olyan idegesítő, mint az xd, vagy XDDDDD.


Azért vitatkozok egy 13 évessel: Engem ne hülyézzen le, amikor az apja lehetnék. Ha én lennék az apja, már rég adtam volna neki egy nyakast.


Erre az oldalra nem érdemes vitatkozós kérdéseket feltenni, mert állandóan oltogatják az embert+a végén mindig lesz egy nagyon okos személy.

2011. júl. 18. 18:54
 35/83 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:49"


Huh, téged csodállak, gratulálok:)


Amúgy pénzem varrásból volt. Volt egy gazdag osztálytársnőm, aki úgy heti szinten 20-30 ezreket dobott ki ruhákra, és akkor mindig én varrtam neki:) Kár, hogy elment ebből a suliból, most a francia tanfolyamért kéne újakat varrnom, és felrakni a vaterára. Bár az lassabb pénzszerzés, mert hát most találjam ki, hogy mi kell az embereknek?:/ Kéne divatlapokat olvasnom, hátha találok valamit, mert szükségem van a pénzre.


13/L

2011. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim válasza:

:) mosolygás

:D nevetés

xD röhögés

a többi meg mozaikszó. bármennyire is nem értesz egyet. nem várhatod el a világtól, hogy a száz éve kitalált mozaikszavak legyenek és a nyelv ne változzon. a nyelv változik

2011. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim válasza:
szóval a drága mrs 13 éves már nemcsak anyanyelvi szinten tud 3 nyelven és nemcsak normális átlagos ember bérét keresi meg hanem már szakmája is van mint varrónő? ez fasza szegény néni a házban sokat tanult ahhoz hogy varrónőnek hívja magát...
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:

És ez miért baj?:) Amúgy nem, nem hívnám magam varrónőnek(varrólánynak se:D), csak tudok varrni egy kicsit és kész. De hogy megnyugodj: a sportban béna vagyok:D


13/L

2011. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim válasza:
tehát akkor egy dagadt kövér stréber vagy aki már képes a szüleitől külön élni hiszen simán dolgozik és már fizethetné az adót és a hobbija az hogy nyelviskolákra költse a pénzét és már több nyelven is beszél. és elég profin varr hoyg az osztársai tőle vegyék a ruhát. és ne a márkát keressék a boltban hanem a te minőséged értem,.
2011. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:

Dagadt, kövér?:/

Neeeeem, semmiképpen sem:D 163 cm vagyok és 48 kg, nyár végére 44 leszek, ha holnap elkezdek fogyózni, de valahogy most nem érzem szükségét. Pont az előbb ment el a nagy tükör előtt meztelenül, és jöttem rá:"hé csajszi, jól nézel ki!" de tényleg:D Meg nem is figyeltem soha, de a mellem is nagyobb mint az átlag, ennek ellenére, szóval bírom a testem:d

Stréber? äh, ja? Ohaaa, senki nem hiszi el, de sosem tanultam 15 percnél többet egy órára. A házit vagy megcsináltam, vagy lemásoltam szünetbe, kedv függő volt. De szerintem nem tudod mit jelent a stréber, azaz kire használjuk ezt a jelzőt:D

2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!