Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fiatalok. Miért használjátok...

Fiatalok. Miért használjátok az XD-t és társait?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy teljesen elcsúfítsátok a magyar anyanyelvet? Egy külföldi mese miatt? Igen. Régen volt rovásírás, de az is a magyar nyelvhez tartozott. Most meg: Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy. Ezek vannak.


Már úgy érzem, ez kényeskedés kicsit.

Bármit keresek a google-on, mindenütt az XD jön ki utánna. Már UNOM!!!


2011. júl. 18. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim válasza:
most küld el a képet megint de ugy hogy a varrógép a kezedben van lol :D
2011. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
ahhhhhha, előbb ismerd be, hogy nem vagyok dagadt!;d
2011. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
na én mentem Szentendrére. puszika:)
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim válasza:
nemtudhatom hogy te vagy rajta ráadásul aszontad nagy a melled azt meg direkt kihagytad valamiben tuti hazudsz és ha egy valamiben hazudsz akk mindenben lol
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Köszi.


Annak a másik válaszadónak meg megnézném a nyelvtudását, akire csak úgy "ragadt".

2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdünk eltérni a tárgytól.


"Igen, pont az előbb jöttem rá, hogy éretlenségre, önbizalomhiányra utal, ha valaki egy idegen embernek próbál bizonyítgatni, elismernek engem abban a társaságban, amiben vagyok, szóval: te jó ég, hogy juthatott eszembe bizonyítgatni egy teljesen idegen embernek??!! "kinek még a nevét sem tudom":D Azért ez szokatlan tőlem."


Rohadtul nem értem, mit zagyváltál össze, de mindegy. Biztos az én hibám.


De egy valamit véss az eszedbe:


"elismernek engem abban a társaságban, amiben vagyok,"


Igen, az egoista csitriket általában elismerik a saját társaságukban. Ugyanúgy az izomagyú piálós barmokat (későbbi korosztály) is elismerik a saját társaságukban. A kényes agyhalott plázacicákat is elismerik a saját köreikben. Hitlert is elismerték a saját társaságában.

Ez megint egy olyan érv, ami semmit nem ér. Egyrészt azért, mert megintcsak nem tudjuk leellenőrizni. Ennek ellenére ezt az egyet elhiszem neked, mert a legtöbb idiótának, akivel találkoztam az életemben, jó sok idióta barátja volt. A kiemelkedően okos emberek inkább magányosak. Az, hogy téged elismernek a "saját társaságodban" (ha kicsinyesebb lennék, azt mondanám, találtál magadhoz hasonló hülyéket), semmit se jelent. Hasonló a hasonlóhoz megy.



Temérdek dologgal járattad le itt magad. Már rögtön az elején. Egy ideig megpróbáltam neked ésszerűen érvelni, de nyilvánvalóan túl hülye vagy ehhez. Neked csak az kell, hogy győzzél egy vitában és ehhez mindenféle hülyeséget összehordasz, amikből ki tudja, mi az igaz. A hab a tortán meg az, hogy egyszer már megígérted, hogy békén hagysz minket, aztán meg két oldalon keresztül folytatod.

Én a magam részéről lezártam ezt az idióta vitát. Te még nem fogod, tudom, hogy még fogsz ide írogatni. Őszintén remélem, hogy egyszer benő a fejed lágya, és képes leszel értelmes emberekkel értelmesen vitatkozni.



A többieknek meg azt üzenem, hogy kapjanak az agyukhoz és hagyják ők is abba. Ez már rég nem a témáról szól. Idejön egy hülye 13 éves gyerek, elkezdi irkálni a hülyeségeit, ti meg adjátok alá a lovat, hogy tovább szórakozhasson. Csernus ezeket figyelemk*rváknak hívja.

2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:

Íme egy értelmes beszélgetés Í nyelven:


-Kösziii szerintem is.<3megpuszikálom.

-: ) jááj.* dáácukiii. : D meghelyettemis. <3

-köszii: ) oksii ^^

-$xÐszeretlek.<3pusszó.<3

-: ) kedvencKözöös. ^^ Szépekvagytook. nagyon-nagyoon.

- Köszii te i8s zép vagy .<3


Ezt nem én írtam kimásoltam. Értelmes beszélgetés volt.

2011. júl. 19. 00:21
 58/83 A kérdező kommentje:

És ezt kapd ki:


-Sziveseen .<3én is nagyon szeretlek és még jó hogy felejthetttelen volt.<3meg az elötte nap is.<3én is imádlak puszik.<3


-: ) gyönyörűekvagytook.^^ a...körmee. dejómáár. és a cipőjee *_* úgyteccik. ) Szeretlektiteket.<333


-Köszikösziköszi de nem is az enyim a cipöö ugye ?!miiii iiss.<3


Ez olyan, mint az Üvegtigrisben a Sanyi, amikor beszél.

2011. júl. 19. 00:30
 59/83 A kérdező kommentje:
2011. júl. 19. 00:41
 60/83 A kérdező kommentje:
Besenyő: Há nooormáááliiis. Nem. De.
2011. júl. 19. 00:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!