Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fiatalok. Miért használjátok...

Fiatalok. Miért használjátok az XD-t és társait?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy teljesen elcsúfítsátok a magyar anyanyelvet? Egy külföldi mese miatt? Igen. Régen volt rovásírás, de az is a magyar nyelvhez tartozott. Most meg: Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy. Ezek vannak.


Már úgy érzem, ez kényeskedés kicsit.

Bármit keresek a google-on, mindenütt az XD jön ki utánna. Már UNOM!!!


2011. júl. 18. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Én akkor se hiszem, hogy te 13 vagy. Miért nem mész akkor varrónőnek? Egy francia tanfolyam ára (utánnanéztem egy oldalon): Tandíj: 43.990 Ft,-,helyett most 38 990.-(diákkedvezmény). Majd 50 ezer ft. Ami majdnem eléri a minimálbért. (Bár mostmár Orbán szerint csak 30 ezer, sepregetésből, kapálásból.)
2011. júl. 18. 19:19
 42/83 anonim válasza:
senkisem hiszi el. tehát szín 5 ös vagy és semmi okunk elhinni neked hogy nem tanulsz sokat. az előbb írtad, hogy azért gürizel hogy nyelviskolákat pénzelj. pfuj stréber vagy a legrosszabb fajtábol a hazudósból
2011. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Vagy tudok jobbat. Ez csak egy havi internet díj ára: Letöltesz egy Francia nyelvlecke programot, ami több szinten is van, és máris megtanultál Franciául. Én is ebből tanultam meg Spanyolul.
2011. júl. 18. 19:21
 44/83 anonim ***** válasza:
Meg amúgy. Addig volt sok pénzem, amíg volt ez az osztálytársnőm. Most nem tudom mit fogok csinálni, mert nem tudom milyen ruhákat kéne varrnom, nem úgy öltözködök ahogyan ma illik. BTW nem tudom, hogy tudnám magam ellátni 20 000 forintból...de te tudod.
2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim válasza:
és tényleg dagadt vagy. az írásaidról lerí hogy akkora önbizalom hiányod van hogy már éget téged. hiszen probálod bizonygatni nekünk ismeretleneknek hogy te egy krva okos zseni géniusz nagymellű kirvajó csaj vagy. ez csak annyit jelent hogy önbizalomhiány. ami abból adódik hogy az életben csufolnak avagy kövér vagy-.- vagy mindkettő.
2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim válasza:
3 nyelven tudsz nyelviskolák az 50 ezret súrolják havonta. és te háromba is jársz. most meg már csak 20 ezreket kapsz? anyagokat is kéne venned az is pénz. és mi ez a beszólás hogy BTW???? ezt 13 éves. de még 20 éves lányok sem ismerik mert ezt bizony a kockák online játékokban használják. vagy már programozó is vagy és ott ragadt rád?
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
Azért én kapok pénzt a szüleimtől is:D
2011. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim válasza:

egyébként meg tiszta szégyen a gondolat is hogy van ember aki nyelviskolákba jár :) csak megsúgom oda a szégyen emberek járnak akiknek ezsük nincs csak pénzük.

nem kell azért milliókat fizetni hogy megtanulj egy új nyelvet. én pl. angolul beszélek és magyarul és egy kicsit németül. egyikhez sem kellett nyelviskola. de szerintem még rendes iskola sem kell ezekhez max az alapokhoz a többi normál esetben ráragad az emberre.

am honnan tanultál meg varrni?

2011. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:

na, csináltam képet. de elfogjátok hinni, hogy én vagyok rajta, nem, nem hiszem:D


[link]


Bár ettől most ribancnak leszek titulálva ;d

2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
Nagyimtól. De honnan ragadna rám? Most őszintén:D
2011. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!