Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fiatalok. Miért használjátok...

Fiatalok. Miért használjátok az XD-t és társait?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy teljesen elcsúfítsátok a magyar anyanyelvet? Egy külföldi mese miatt? Igen. Régen volt rovásírás, de az is a magyar nyelvhez tartozott. Most meg: Sanyii, Miniiiszoknyaaa, XD, Lol, Puxxyy. Ezek vannak.


Már úgy érzem, ez kényeskedés kicsit.

Bármit keresek a google-on, mindenütt az XD jön ki utánna. Már UNOM!!!


2011. júl. 18. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:

Használnak ilyet. Magyarországon és külföldön is.


Sajnos.

2011. júl. 20. 01:26
 72/83 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés. A tény az, hogy a mai fiatalság mind kényes, és tükörben fényképezős Q.
2011. júl. 20. 01:48
 74/83 A kérdező kommentje:
Dr. Csernus Imre stílus!
2011. júl. 20. 02:17
 75/83 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenki tükörbenfényképezős.

Másrészt egyre inkább úgy tűnik, nem is törekszel a megértésre, csak vádaskodsz. Nem legyél ennyire rugalmatlan, így a jó dolgokból is kimaradsz.

2011. júl. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:

Mást nem látok az interneten, mint XD-XD hátán. Netán valami Anti XD klub vagy ilyenek, Az sehol sincs.


Ez az XD-zés olyan, mint a lepra vagy a kolera. Terjed, mint a vírus, megállíthatatlan, és mindenkit elér a fiatalok körében.


Átveszitek egymástól a szokásokat. Ez a megfelelni vágyás egymás társasága iránt. És bizonyítási vágy.


[link]

2011. júl. 20. 03:15
 77/83 anonim ***** válasza:
Na most van az, hogy már erősen túlzásba viszed ezt a dolgot. Én sem vagyok oda az XD-ért, ahogy már említettem, de azért ez nem egy akkora probléma, ami mellett nem lehetne elmenni. Úgy tűnik, hogy már egészen eltértél az eredeti témától. Mi köze az XD-nek ahhoz, ami az általad linkelt blogban áll? Téged nem kifejezetten az XD mint olyan zavar, hanem alapjában véve a fiatalsággal van óriási problémád, innentől kezdve mindenen fennakadsz, ami a fiatalokhoz köthető, ezért csak a kisebb-nagyobb negatívumokat vagy képes meglátni.
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Anti XD klub? :D Szerintem alapíts egyet, úgy látom, túlságosan is ráérsz. :))))
2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a szapulásra ennyi energiád van, de a megértésre semmi hajlandóságod.


Nem érted az XD :) és egyéb jelek jelentőségét és praktikusságát, a sok egyéb kifejezés játékosságát.


Ne legyél ennyire öreges.

Én soha nem szeretnék ennyire rugalmatlan, morgós, besavanyodott lenni, mint amit te mutatsz magadból.


Jó, hogy linkelted azt a cikket, épp azt is mutatja, mennyire felesleges amit csinálsz, és mennyire nincs igazad. Mindig van változás, mindig mások a fiatalok. Választhatod a megértést, az örömet, vagy ezt a savanyú morgást. Ha neked az utálkozás a jobb, még itt is, milyen lehetsz élőben? Mindenkit elriogatsz magad mellől?

2011. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:

Nem tudom, írtam e már? Az XD olyan, mint a Pestis, megfertőz mindenkit, utánna nem lehet belőle kigyógyulni. Világjárvány.


Amit Orbánnak sürgősen orvosolni kell szabályokkal!!

2011. júl. 21. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!