Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért akarják a feministák ez...

Miért akarják a feministák ez évezredek alatt bejáratott szerepeket megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Miért kellene nekem mosogatni? Én sm zavarom ki a feleségem fát hasogatni, füvet nyírni, havat lapátolni stb.

2013. máj. 6. 23:14
 71/92 anonim ***** válasza:
71%

70: A felsőoktatásban többségben vannak a nők már. Ez nem jött be.


Egy műszaki diplomás nő

2013. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
71%
A Műegyetemre járok, a mi karunkon (csak mérnök szakokkal, gyk. nem a GTK) több a nő, mint a férfi.
2013. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
Mellé nyomtál, kukac. Pasi vagyok.
2013. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:

"Az egyetemeken is jól látszik hogy a nőket nem igazán érdekli a tudomány, a felfedezés."


[link]

2013. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
26%

Az lehet, hogy műszaki karra jártok, de hogy egy hapsi se fog a tudásotokért alkalmazni, az hét szentség, ráadásul kötve hiszem, hogy érdekelne is ez titeket...gondolom csak a rongyrázás miatt csináltátok meg a diplomátokat, vagy hogy sok férfi között legyetek...

Kötve hinném, hogy több nő lenne bármilyen gépészeti karon, mint férfi.

Autószerelő vagyok, eddig egy autótípus forumában se akadtam össze 1 darab nővel sem...

De küzdjetek csak tovább, egyenlőség van.

2013. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
29%

Kíváncsi lennék, hogy a földön hány darab nő cserélt ki egy sebességváltóban szinkrongyűrűt hobbi szinten...de még munka szinten is kételkednék, hogy lenne 1 darab is.

De ilyen alap marhaságokról nagy hülyeség vitatkozni, csak az elvakult feministák képesek a hülyeségbe ringatni önmagukat.

2013. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
32%
amúgy jól mutatja, kik vannak többségben ezen az oldalon, megroggyant egyedülálló nők. Az értékelésekből nagyon látszik, ha nekik nem kedvez a válasz, lepontozzák, a realitás már nem érdekes...tiszta elmebaj, nevetséges az egész.
2013. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
73%
Ok, megértem az álláspontodat. Viszont ha a kis sz*ros életed egy női orvoson fog múlni, remélem akkor is megmondod neki, hogy ne nyúljon hozzád, mert neki a konyhában a helye.
2013. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
14%

"A felsőoktatásban többségben vannak a nők már. Ez nem jött be."


Ne nézz már ennyire hülyének idióta. Most komolyan azt hitted majd valaki beveszi ezt a maszlagot? Tény hogy több a nő a felsőoktatásban de az olyan szakok miatt mint a pszichológia, bölcsészet, kommunikáció és az egyéb büfésszakok. Tény hogy az emberiséget mindig is a férfiak vitték elő a tudomány a mi színterünk. A nőknek a szerepük a gyereknevelés. Nyilván ez fájó a pont a ti feminista felfogásotokban.

2013. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
72%
Látod ebben igazad van. A legtöbb nőnek nem az az életcélja, hogy autószerelő legyen. :) Valószínűleg ezért nem találkozol sokkal. :)
2013. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!