Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért akarják a feministák ez...

Miért akarják a feministák ez évezredek alatt bejáratott szerepeket megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Miért kellene nekem mosogatni? Én sm zavarom ki a feleségem fát hasogatni, füvet nyírni, havat lapátolni stb.

2013. máj. 6. 23:14
 81/92 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
96%
Az a legviccesebb, hogy azok a férfiak, akik ilyenekkel dobálóznak, hogy "a tudomány a mi színterünk", "mi harcoltunk az szabadságért" stb. egy call centerben vagy épp egy autószerelő műhelyben ülnek, semmit nem tettek a tudomány előrelépéséért, gimnáziumban bukdácsoltak kémiából, de még a sorkatonaság alól is kibújtak anno hamis orvosi igazolással, de azért jár a szájuk.. :D
2013. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 A kérdező kommentje:
Was?
2013. szept. 5. 22:57
 84/92 anonim ***** válasza:
82: Pontosan így van!!!!!!!
2013. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
3%

# 82


Ha igaz lenne az állításod még mindig egyenlő szinten lennének veled aki ugyancsak semmit nem csinált és jártatja a pofáját. De mint tudjuk a nők körében inkább az áltudományok a népszerűen mint a horoszkóp amivel csak hátráltatják az emberiséget. A nagy egyenlőségpárti lózungok középén azért kinyilatkozzák hogy ők hülyék lennének betonozni, autót szerelni de azért a férfiak az aljasak, a szemétládák mert megcsinálják ezeket a munkákat és még van pofájuk kinyitni a szájukat. Ha már a kémiánál tartunk akkor érdemes megnézni az egyetemeken hogy a nők mennyire a bölcsész, jog, kommunikáció szakok körül csoportosulnak míg a természettudományoknál, agrárnál, műszaknál alig találni nőt. Ez is sokat mondó. Úgy hogy az oktatás az ahol a feministák inkább maradjanak csendben.

2013. szept. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
Műszakinál nem találni nőket ????? !!!!! :D Ebből látszik, hogy halvány lila fingod nincs arról, hogy miről beszélsz ! :)
2013. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 A kérdező kommentje:
Én mérnökként dolozom, de ritkán találkozom női kollégákkal. Tapasztalatom hogy az egyetemen még csak vannak, de aztán lemorzsolódnak a gyakorlatban. Én közepes női mérnökökkel már találkoztam, de igazán jóval még nem.
2013. szept. 6. 13:16
 88/92 anonim ***** válasza:

" Tapasztalatom hogy az egyetemen még csak vannak, de aztán lemorzsolódnak a gyakorlatban. Én közepes női mérnökökkel már találkoztam, de igazán jóval még nem."


Jó, és? Betegápolás, tanítónő, óvónő, stb - ezen a területen pedig alig van férfi, mégis fontos.



Amúgy meg egy átlag lakótelepi férfi milyen férfimunkát végez? Fát nem hasogat, csapot szerelni vízvezeték-szerelőt hív, max néha kell kicserélni a villanykörtéket.


Innentől kezdve,ha a nő belead a családi költségvetésbe akár annyit mint a férje, vagy mint az én esetemben 2,5x többet, akkor miért ne osszák meg a házimunkát?

2013. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
100%
85: Szerintem én sehol sem írtam, hogy én sz.artam a spanyolviaszt, nem úgy, mint a férfiak, akik arra verik ilyen nagyban a mellüket, amit ők maguk soha nem tettek. Én sem mondom, hogy a nők milyen faszacsávók, mert ők szülnek és a férfiak nem, hiszen nincs gyerekem. Ja, és mérnök vagyok, de már azt megtudtam ennél a kérdésnél, hogy csak azért jártam a műegyetemre, hogy férfiak között tegyem magam, és egyébként sem a szaktudásom miatt alkalmaznak, hanem mert olyan aranyosan nézek ki laborköpenyben. :D
2013. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy a nemzeti színházat ki tervezte. Ő szerinted közepes mérnök?
2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!