Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kutyatartás bűnnek számít? ...

A kutyatartás bűnnek számít? (nem jogi, hanem erkölcsi alapon)

Figyelt kérdés

A Biblia miként vélekedik? Egy oktalan, együgyű állatra fecsérelni ennyi energiát és szeretetet embertársaink, felebarátaink helyett? Emberként kezelni, holott még lelkük sincsen? Önző és gonosz dolog szerintem csupán hobbiból megfosztani egy ösztönlényt az ösztöneitől (szaporodás, szabadságvágy, vadászat, alfahím szerep stb)

Ti mit gondoltok erről? Kérnék racionális és nem emocionális válaszokat.

Az elvakult kutyaimádókat és a Kádárkorszak besúgóit megszégyenítő módon jelentgetőket meg kérném hagyjanak és menjenek át a következő, "Ti hogyan szaratjátok a kutyáitokat?" jellegű kérdésre és ott vígan megoszthatják ilyennemű tapasztalataikat. Ez nem az a kérdés.

Köszönöm.



2021. aug. 10. 16:21
 81/110 anonim ***** válasza:
33%
A Biblia egyértelműen kijelenti: „mindazokat, akik Krisztus Jézus tanítványaként úgy szeretnének élni, hogy odaadóan szolgálják Istent, üldözni fogják” (2Timóteusz 3:12). Jézust azért üldözték, mert nem volt része Sátán világának. Mi sem vagyunk a világ része, ezért nem lepődünk meg, amikor a világ kormányzatai és vallási szervezetei üldöznek bennünket (János 15:18, 19).
2021. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim válasza:
54%
Egy nap alatt ennyi válasz? Szerintem törölve lesz a kérdés
2021. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
59%
.... wécépapírral? :P
2021. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 A kérdező kommentje:
Már átment a kérdés a rostán. Áthelyezték a kutya kategóriából a vallásba.
2021. aug. 10. 22:56
 85/110 anonim ***** válasza:
25%
Mit gondolsz arról amit írtam neked kérdező? Tudod, már azon is kiakadnak és ítélkeznek az állatimádók, ha nem foglalkozunk velük mint az emberrel...
2021. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
25%

“Nincs veled valami rendben pszichésen” - ezt nevezik ítélkezésnek


“Leszbika” - személyeskedés, csúfoskodás


Ha tennél az emberre, akkor se nem személyeskednél, se nem ítélkeznél.



Én sem úgy kezdtem, hogy jaaa, amúgy nem érdekelsz, te valláskárosult, több szinten sincs veled valami rendben, hogy egy több ezer éves gyerekmese szintjén lévő fiktív firkálmányban hiszel, ilyen max 5 évesek csinálnak meg te…


Pedig ugye mondhattam volna, hiszen igaz :)


Ja és Kisdrágám, még ha te lennél a legszebb nő a világon (ami nyilván nem vagy) ilyen mértékű ostobasággal megáldva, akkor se “izgulnék fel” tőled, ha fizetnének érte… :D


Én nem tudom, nektek szentfazekaknak milyen trauma történt az életében, vagy mennyire üres és keserű az életetek, de azért elég szomorú, hogy annyira nincs életetek, hogy kajak az a gondolat foglalkoztat, hogy mit szól a biblia a kutyákhoz :D gheeeeci :D ez kb olyan, mintha arról diskurálnánk, hogy mit szól a Gyűrűk Ura trilógia a kutyatartáshoz. Vagy a Mátrix… a különbség a kis bestsellered meg ezek között, hogy e két utóbbi legalább jól meg van írva! :)

megvetlek az ignoranciádért, de azért sajnállak is. Szar lehet, ha annyira nincs élete valakinek, hogy abba veri, hogy hülyeségeken filózik és azt magyarázza embereknek a neten, hogy ő a kisautó :D

2021. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 A kérdező kommentje:

Nos. Csupa személyeskedés ez a hozzászólásod, a vita készséged a béka segge alatt, a személyiséged pedig a köpködésből és a "nézd leszbi vagyok, ooolyan különleges" ségből áll. De eltekintek ezektől, hiszen még fiatal vagy, még érik a személyiséged.

Olvasd végig kérlek a hozzászólásokat és gondolkodj el rajta, ki írta ide a legprimitívebb, leggyerekesebbet. És ezután gondolkodj el rajta, több vagy e ennél.

2021. aug. 11. 07:26
 88/110 anonim ***** válasza:
66%
87 miért kellene bárkinek vitatkozni veled? Ez nem egy vita fórum. Feltettél egy kérdést, az emberek nagy része leírta, hogy idota vagy, mert nekik ez a válasza az ilyen jellegű agymenésekre
2021. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 A kérdező kommentje:
Senkinek a fejéhez nincs pisztoly szorítva, hogy itt vitatkozzon. Feltettem egy kérdést, amire nincs elfogadott jó/rossz válasz. Valakinek fekete a válasz a másiknak fehér. Neked meg az hogy "milyen hülye egy kérdés?". Többre értékelem a fekete és a fehérrel válaszolókat is mint téged. Az ilyenek miatt lépünk mindig hátra egyet mindenben
2021. aug. 11. 08:27
 90/110 A kérdező kommentje:
Erre a "nincs ideje ilyen agymenésekre" meg no comment. (csakhogy divatosan fejezzem ki magam)
2021. aug. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!