Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi vezetett el az aktuális...

Mi vezetett el az aktuális hitbéli meggyőződésedhez?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogyan lettél vallásos/vallástalan, mik hatottak rád, és kb. mi az, amiben tényleg hiszel is, és hogy esetleg elképzelhetőnek tartod-e, hogy ez a későbbiekben változzon.

2021. okt. 12. 11:56
 11/98 anonim ***** válasza:
72%
jah na ez a "keresztény szeretet"
2021. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
9%

Betegségből gyógyultam meg egyik pillanatról a másikra, miután kértem, hogy gyógyítson meg, mert már nem látok semmilyen más megoldást.


Brutálisan elképesztő tapasztalat volt.


Teljesen elképzelhetetlen a számomra ezek után, hogy tagadjam Isten létezését, vagy elcsábítsanak az Egyháztól másféle vallások vagy spekulációk.

2021. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
89%

jah több millió kisgyerek hal meg ráktól és szörnyű dolgoktól, de pont te meggyógyultál, mint sok másik ember és istennek köszönöd


counting the hits and ignoring the misses

2021. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
30%

13-nak:


Igen, ÉN meggyógyultam.


Te pedig azt gondolsz, amit csak akarsz.

2021. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
77%
igen és azt gondolom, hogy logikai hibákat használsz, hogy igazold az istened és a hited
2021. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
14%

15-nek:


Teljesen mit gondolsz.


Én tapasztaltam, te meg csak spekulálsz, méghozzá rossz indulattal.


Netán úgy gondolod, hogy azért, mert "rákos gyerekek" milliói meghalnak, annak se jár a gyógyulás, aki hittel kéri?


Nagyon megkeseredett ember vagy.

2021. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
81%

1. sokan meghalnak még szörnyebb módokon akik hittel kérik

2. az hogy milyen okból teszem fel a kérdéseket olyan mindegy, ne bújj ki a kérdések alól, szeretném tudni, hogy van-e isten és ha logikai hibákat használsz, akkor le fogom írni

3. az a megkeseredett ember aki minden jót az életében istennek tud be, de ami rossz arra inkább nem gondolsz

2021. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
78%
de az, hogy egyből a másikat akarod lealacsonyítani, mert ellent mond neked, az sokat árul el a hitedről
2021. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
10%

18-nak:


párbeszédhez a minimum az lenne, hogy nem "anonim" a nicked, hanem választasz magadnak valamit, amiből követni lehet, hogy te pontosan melyik "anonim" vagy a többezerből.


Sajnálom, anonimként nem vagy partner ebben a vitában :)

2021. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:

élettapasztalat az a szó jutott először eszembe, de akkor az ide nem lesz jó


belső érzések+maga az életutam, meg tudod, akik még így tanítók pl szembe jöttek az interneten

2021. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!