Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb érvek a kereszténység mellett?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
76%
#19 nem csak ideig oraig. Ne erolkodj
2021. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
97%

Mindenesetre Kreatti létezése egy igen komoly érv a kereszténység ELLEN.

Én az ő helyében - ha VALÓBAN a kereszténységet akarnám támogatni - most meg sem jelentem volna.

Ebből mondjuk lehet következtetni az ő igazi céljaira.

2021. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
0%

"nem csak ideig oraig. Ne erolkodj"

Ideig-óráig, ez tény

2021. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
96%

#19 „Ha megtérnél." Egyszer már megtértem, sajnos. Szerencsére kigyógyultam belőle.

„Egyetemes lelkiismeret." A spártaiak szerint a csecsemők megölése nem volt bűn. A közép-amerikai népek szerint az emberáldozat nem volt bűn. Hol van itt az egységes lelkiismeret? Hol van itt az egyetértés? Amiről én beszélek, az a szociokulturális normalitás, ami egy tudományos fogalom. Amiről te beszélsz, az egy vallásos spekuláció.

„Az akkori hatalom legitimálta." Az EGYHÁZ legitimálta, konkrétan Tomás de Torquemada.

2021. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
63%
#23 nem tény.
2021. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
96%

#22


Egyetértek. Amikor ilyen fanatikus hívőket olvasok itt az oldalon, mint ő, akkor talán jobban megerősödöm abban, hogy a keresztény Isten nem létezik, kereszténység csak hazugság.

2021. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
96%

#26


De, érdekel. Pl. engem. Egyértelmű érv a létezésed a kereszténység ellen.


Nem is kell az ateista aktivistáknak dolgozniuk, hiszen elvégzed te a munkát helyettük.


Ugyanez igaz a neoprotestáns szektákra is.


A kereszténység belülről rohad, esik szét, az ilyen hívők miatt is, mint amilyen te vagy.

2021. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
3%

"A spártaiak szerint a csecsemők megölése nem volt bűn. A közép-amerikai népek szerint az emberáldozat nem volt bűn. Hol van itt az egységes lelkiismeret?"

Rossz példa. Tudták, hogy bűn, de megideologizálták maguknak, mint az egyszerű ateisták a tévedéseiket. Isten is akkor törölte el a népeket, mikor teljesen elállatiasodtok


"nem tény."

De, az előbb már beláttuk

2021. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
4%

"De, érdekel. Pl. engem. Egyértelmű érv a létezésed a kereszténység ellen."

Hát persze, hiteles vagy


"Nem is kell az ateista aktivistáknak dolgozniuk, hiszen elvégzed te a munkát helyettük."

Nem tudsz meghatni


"A kereszténység belülről rohad, esik szét, az ilyen hívők miatt is, mint amilyen te vagy."

Hogyne, persze, semmi baj, nyugodj meg. Nagyon hiteles vagy, tényleg

2021. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
96%

#30


Ebből látszik, hogy miféle ember vagy te. Semmi közöd nincs a kereszténységhez, hiszen nagy ívben teszel rá, hogy a tevékenységed a keresztény hitre milyen hatással van. Na, de azt csinálsz, amit akarsz.

2021. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!