Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Léteznek meleg-keresztény párok?

Léteznek meleg-keresztény párok?

Figyelt kérdés
Akik együtt járnak, egy párként, azonos neműek és keresztények is.

2014. jún. 19. 21:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/142 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon érdekes ez a téma. Leszbikus lány vagyok és katolikus. Katolikus szokások szerint nevelkedtem és szeretném, ha a gyerekem is katolikus lenne. Nem erdekel, hogy erről ki és mit gondol. Lehet, hogy isten nem helyesli, de én még mindig becsületes ember vagyok, nem ártok senkinek, csak épp egy nőbe vagyok szerelmes.
2014. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/142 anonim ***** válasza:
20%

"Ki döntse el, hogy mi a jó?"


A társadalom.Ugyanis abban élünk, tehát ami a társadalomnak és az egyénnek is jó, az biztosan jó.Értelemszerűen ami pedig akár az egyén, akár a társadalom szempontjából káros, vagy hátráltató, az rossz.

ergo azt mondom, hogy az életközösség hozza meg a saját szabályait, ami életben tartja a rendszert a lehető legtovább.

2014. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/142 anonim ***** válasza:
33%
62-es ha lányba vagy szerelmes, hogyan gondolod a gyereket? Legalább ne mondd azt, hogy vallásos vagy. Úgy elfogadhatóbb lennél.
2014. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/142 anonim ***** válasza:
9%

"Kedves Attila!


Sajnos nem írtál le semmit sem világosan. "


Ne csodálkozz ,mert nincsenek okok, vagy magyarázatok.Meleg vagy?Akkor nem lehetsz igaz hitű keresztény, bla bla.Nincs megindokolva, csak egyszerűen kiközösítik, aki más, mint az átlag.

2014. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/142 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező. Nem a homoszexualitás és az Istenben való hit összeférhetetlen.


Hanem a homoszexualitás és a különféle keresztény egyházak. Ugyanis ezek a vallás intézményei, politikai célokkal, a néptömegek egységesítésének és befolyásolásának igényével. Semmi közük a hithez, csak eszközként használják fel az emberek agymosásán keresztüli hatalomszerzéshez.


A Bibliára ne úgy tekints, mint Isten szavára, hanem mint a különféle hatalommániás emberek által vallásos színezetbe öntött törvénykönyvére, aminek ma már szerencsére nincs kötelező érvénye.


Ha Isten ténylegesen mindenható, akkor nincs szüksége arra, hogy mindenféle parancsokat diktáljon fel néhány őrültnek, akik levésik ezeket, hogy a hasonszőrűeknek legyen mit forgatnia.. Ha ténylegesen mindenható, akkor nincs szava. Egyszerűen akarata van, ami érvényesül mindenféleképpen. Bibliával vagy anélkül.


Ha egy ember melegnek születik az csak azért történhet meg, mert Istennek ez volt a döntése. Ezt emberek nem tudják megmagyarázni, akárhogy is lapozgatják azt a könyvet...


Ja, és mielőtt jönnének a további Biblia-idézetek, kár fáradozni vele, mert egyszerűen hidegen hagynak. (Ha a fentiekből ez nem volt esetleg nyilvánvaló) Nem veszekedni jöttem a hitbuzgó őrültekkel, nekem tökéletesen megfelelnek úgy, ahogy vannak, csak engem hagyjanak békén. A kérdezőhöz szólt a válasz.

2014. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/142 Szeressük egymást ***** válasza:
46%
a homoszexuálisok (ha keresztények ha nem) mennek a lecsóba
2014. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/142 anonim ***** válasza:
56%
EMBEREK! FOGJÁTOK MÁR FEL, HOGY A HOMOSZEXUALITÁSTÓL NEM LEHET MEGSZABADULNI. EZ NEM BETEGSÉG, NEM VÁGHATOD LE MAGADRÓL, NEM TÖRÖLHETED LE MAGADRÓL, NEM VEHETED KI MAGADBÓL, STB.
2014. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/142 anonim ***** válasza:
2014. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/142 anonim ***** válasza:
40%
68# vagyok, de hogy ennyi istenfélő embert egy rakásra. Na látjátok ez a betegség, hogy valaki kívülről fújja a Bibliát, vele kel, vele alszik. Na ez már megszállottság, és látjátok ezt viszont lehet kezeltetni. Én is keresztény vagyok, katolikus iskolába is jártam, na de azért amit ti csináltok itt ez durva. Démonok?? Egyébként kérdező, ilyen kérdést felesleges kiírni, mert látod mi lesz a vége, na de mindegy. Ja és vallásomtól függetlenül nem ítélem el a homoszexuálisokat, ha ők így boldogok egymással, legyenek. Senkit nem bántanak vele.
2014. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/142 anonim ***** válasza:
24%

"A társadalom."


milyen okos vagy, akkor mondok pár fogalmat:

- nácizmus

- rasszizmus

- nő jogok semmibe vétele (pl. India társadalma)

- kannibál törzsek

- stb

2014. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!