Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért olyan kegyetlen,...

Isten miért olyan kegyetlen, hogy mindenkit büntet válogatás nélkül két ember bűnéért?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 16:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/170 A kérdező kommentje:

"Ez a 41%-os nem biztos, hogy keresztény.

Olyan aktívan trollkodik, és olyan gyalázatosan viselkedik, hogy időnként keresztények tiltakoznak ellene.

Lehet, hogy csak lejáratni akarja őket."

Erre nem is gondoltam. Bár így ennek tükrében olvasva a válaszait, annyi köze van Jézus tanításaihoz, mint nekem :D

Sőt, még kevesebb, ennél még én is ritkábban hozok szégyent a keresztény értékrendre, pedig még csak nem is hiszek benne...

2018. jan. 15. 12:14
 82/170 anonim ***** válasza:
5%

"Olyan aktívan trollkodik, és olyan gyalázatosan viselkedik, hogy időnként keresztények tiltakoznak ellene. "

Fúj, csúnya rossz 41%-os:)) Hívőként adekvét válaszokat ad a vallási rovatban. Micsoda undorító trollkodás ez:) És nem ad a vadidegen, őt gyűlölők szavára. Ez felháborító. Csúnya, rossz troll:)


Könyörgöm, azért áruld már el, hogy hol van az Éden Kertje. Légyszi!!! Tudod, ahová írtad, hogy nem engednek be büntiből. Most ezért haragszol, mert megkérdezem? Nehari, légyszi!

2018. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/170 anonim ***** válasza:
5%

"Erre nem is gondoltam. Bár így ennek tükrében olvasva a válaszait, annyi köze van Jézus tanításaihoz, mint nekem :D"


Akarjátok, hogy a sarokba álljak? És Isten is térdeljen mellém? Tudjátok, azért, mert nem büntet


(Vajon az Éden Kertje merre lehet, hmmm?)

2018. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/170 anonim ***** válasza:
72.vàlaszoló akkor higyjek neked mégis? Nem vagy túl határozott.
2018. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/170 A kérdező kommentje:

"Akarjátok, hogy a sarokba álljak? És Isten is térdeljen mellém? Tudjátok, azért, mert nem büntet"

Oké, látom, se érved nincs, se értelmed, nem kell ezt ennyire bizonygatni! Ez a viselkedés mifelénk utoljára a dedóban volt még elfogadható...

2018. jan. 15. 12:20
 86/170 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mért vagyunk a legallja? Mert nem értünk veletek egyet, vagy mert nekünk a véleményünk ellenkezik a ti véleményetekkel? Tehát akkor az a gondod hogy én Isten mellett vagyok te meg ellene?
2018. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/170 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, mért vagyunk a legallja? Mert nem értünk veletek egyet, vagy mert nekünk a véleményünk ellenkezik a ti véleményetekkel?"

Nem. Hanem azért, mert olyan beteg elveket vallotok, csak hogy egy hibás istenképet védjetek, amiknek nincs helye egy emberi társadalomban.

26. válasz, mondom, mutogasd körbe ha nekem nem hiszel. Legfeljebb fanatikus keresztények fogják rá azt mondani hogy ez így oké, értelmes, gondolkodó ember egy sem lesz, aki ilyen beteg elvekkel egyetértene. Ennél még a legmegátalkodottabb istentelenbe is több jóérzés szorult, minthogy így vélekedjen erről.

2018. jan. 15. 12:25
 88/170 anonim ***** válasza:
0%

"Oké, látom, se érved nincs, se értelmed, nem kell ezt ennyire bizonygatni! Ez a viselkedés mifelénk utoljára a dedóban volt még elfogadható..."

Válaszoltam. Nektek nem tetszett és elkezdtetek személyeskedni. Én meg felajánlottam, hogy a sarokba állok. Nektek semmi sem jó?

2018. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/170 A kérdező kommentje:

Írtál egy kommentet. A kérdésre nem válaszoltál. Mikor pedig a kommented hibáira mutattam, átmentél dedósba.

Ennyit rólad. Nem is érdemes rád több szót pazarolni.

De azért javaslat, keress egy bolcsödét a közeledben, talán ott végre szellemi társra lelsz!

2018. jan. 15. 13:11
 90/170 anonim ***** válasza:
3%

"Írtál egy kommentet."

Brávó:)) El kellene menned nyomolvasónak:) Fantasztikus


"A kérdésre nem válaszoltál."

De, válaszoltam


"Mikor pedig a kommented hibáira mutattam, átmentél dedósba. "

Á, akkor a sok személyeskedéssel ezt akartad? Nehezen volt érthető:) Legközelebb más módszerrel próbálkozz:)

A "nincs igazad, mert te csak egy hülye keresztény vagy" nem igazán a hibák feltárása, legalábbis nálam nem:)

2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!