Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért olyan kegyetlen,...

Isten miért olyan kegyetlen, hogy mindenkit büntet válogatás nélkül két ember bűnéért?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 16:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/170 anonim ***** válasza:
És még mindig nem tudom, hogy hol van az Éden Kertje:(
2018. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/170 A kérdező kommentje:

"Engem nem büntet, sőt! Most akkor így mi legyen?"

2. ill 12. válasz.

2018. jan. 15. 11:50
 73/170 anonim ***** válasza:
0%

"nem hiszek neked ebben sem"

Sajnos sok betegnek nincsen betegségtudata.

Végül is... te döntöd el. A te dolgod, és amíg nem vagy közveszélyes, addig a te felelősséged.

Csak akkor ne csodálkozz, ha az emberek furán viselkednek veled.

2018. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/170 anonim ***** válasza:
50%

"2. "

66-os válasz


"ill 12. válasz."

Az Édenkert is megvan és jön az özönvíz?:) Mert engem nem büntetett Isten özönvízzel sem

2018. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/170 anonim ***** válasza:
0%

"Csak akkor ne csodálkozz, ha az emberek furán viselkednek veled."

Most akkor nem mondod meg, hogy hol van az Éden Kertje?

2018. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/170 A kérdező kommentje:

"Az Édenkert is megvan és jön az özönvíz?:) Mert engem nem büntetett Isten özönvízzel sem"

Ja értem, szóval te is tipikus esete vagy annak az önző, önimádó embernek, aki oda kuncsorog ahonnan hasznot remél, és még a tények sem érdekelnek hogy egyébként micsoda igazságtalan és aljas mészáros az illető, hisz neked csak te számítasz...


Hát, jól megtaláltam a kereszténység szégyenletes legalját is benned és Balinhunban, úgy tűnik :/

2018. jan. 15. 12:04
 77/170 anonim ***** válasza:
0%

"Ja értem, szóval te is tipikus esete vagy annak az önző, önimádó embernek, aki oda kuncsorog ahonnan hasznot remél, és még a tények sem érdekelnek hogy egyébként micsoda igazságtalan és aljas mészáros az illető, hisz neked csak te számítasz."


Ezt levezetnéd, hogy hogyan jött ki abból, hogy szerintetek engem Isten az Édenből való kitiltással és az özönvízzel büntetett?:)))

Érdekember vagyok, mert nem az özönvíz előtt születtem, illetve nem Ádám vagyok?:)))

Pontosan hol is írtam, hogy csak én számítok?:))) Én mindössze annyit írtam, hogy engem nem büntet Isten, erre teljesen meghülyültetek a 71%-ossal:D Erről sem tehetek, sőt, Isten sem:)


"Hát, jól megtaláltam a kereszténység szégyenletes legalját is benned és Balinhunban, úgy tűnik :/"

Jáj, most akkor mi legyen?:)

2018. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/170 anonim ***** válasza:
50%
Lányok, az Éden Kertje akkor hol is van?
2018. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/170 anonim ***** válasza:
70%

Ez a 41%-os nem biztos, hogy keresztény.

Olyan aktívan trollkodik, és olyan gyalázatosan viselkedik, hogy időnként keresztények tiltakoznak ellene.

Lehet, hogy csak lejáratni akarja őket.

2018. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/170 A kérdező kommentje:

"Ezt levezetnéd, hogy hogyan jött ki abból, hogy szerintetek engem Isten az Édenből való kitiltással és az özönvízzel büntetett?:)))

Érdekember vagyok, mert nem az özönvíz előtt születtem, illetve nem Ádám vagyok?:)))

Pontosan hol is írtam, hogy csak én számítok?:))) Én mindössze annyit írtam, hogy engem nem büntet Isten, erre teljesen meghülyültetek a 71%-ossal:D Erről sem tehetek, sőt, Isten sem:) "


Persze. Egyszerű.

Egyik oldal: Logikusan, érvekkel alátámasztott levezetés, miért nem igazságos a keresztény istenkép, sőt, egyenesen kegyetlen és gonosz.

Másik oldal: Engem nem büntet.


Köszönöm hogy bemutattad, mennyire önimádónak, érdekemernek és agyhalottnak kell lenni hogy valaki benyalja ezt az egészet!

2018. jan. 15. 12:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!