Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állítanak Jehova tanúi...

Miért állítanak Jehova tanúi valótlant a Szentháromságról?

Figyelt kérdés
Mégpedig azt, hogy azt jelenti, hogy három isten van. Miért teszik ezt? És amikor elmondja valaki nekik azt, hogy ez nem igaz, amit állítanak, akkor miért nem kérnek bocsánatot?
2020. júl. 6. 18:10
 201/238 anonim ***** válasza:
52%

200.Azt mondod kifejezès.

Mindegy,hogy ki mit használ ès hogy használja de ez a Szentháromság kifejezèse,ami nincs a bibliában.

2020. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/238 anonim ***** válasza:

Ugye ezt most úgy érted, ahogy 200 írta, vagy arra, hogy a kifejezés maga nincs benne...

Vagy arra hogy ez a három egyben nem szerepel benne?


200 köszönöm, nem, nem vagyok katolikus.

2020. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/238 anonim ***** válasza:
0%

202.Ez a három külön èrtendő a biblia szerint.

Az első a Mindenható Atya,második a Fiú a Krisztus,a harmadik a Mindenható Atyának a munkálkodó ereje,a szent szellem.A három nem egy a Biblia szerint.Mindháromnak meg van a külön hatásköre az Atya irányitása alatt.

A biblia nem ír ilyent,hogy egyben három van ès a három az egy.Ez a laikusoknak kitalált mese.

2020. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/238 anonim ***** válasza:
Rendben akkor ugyanúgy gondoljuk.
2020. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/238 A kérdező kommentje:

199#


"Képzeld Gooogle a barátod, pikk pakk kiderül, hogy maga az ismereted a téves, ezeket nem a Jehovák állítják, hanem pl a wikipédia és no name keresztény oldalak."


Tehát jehova tanúi ezt állítják és még be is másoltam, úgyhogy nem igazán vagy képben.

A másik pedig az, hogy a kérdésemre nincs válasz. Ahogy te sem felelted meg, csupán valami homályos ok miatt írtál pár kommentet. Mivel én írtam ki, ezért pontosan tudom veled ellentétben, hogy még senki sem válaszolta meg, Edgár pedig betegesen jön a Háromsággal állandóan, mert már azt sem tudjon mit írjon, nehogy abba kelljen hagyni. Én pedig várom a választ. Remélem most, hogy végre ki tudtam emelni talán lesz rá. Ki tudja.

2020. aug. 24. 20:17
 206/238 anonim ***** válasza:
30%

Örülünk hogy a vita vèrontas nèlkül befejeződött.


Tisztelettel.


A Testület.

2020. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/238 anonim ***** válasza:
38%

Őrülök,hogy a kèrdező ismèt ki akarja írni a kèrdèst mert a háromság,Szentháromság ès a három istensèg hálojába belecsavarodott ès becsavarodott.


Kedves kèrdező:Tiszteletem.

2020. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/238 A kérdező kommentje:

Egy kérdés csak a tanúknál vita, normális embereknél marad kérdés.

De még mindig várom a választ. Te vagy belecsavarodva a Háromságba, szinte bele is vagy már bolondulva, mivel semmi köze a kérdéshez. Nem azt kérdeztem, hogy neked mi az elképzelésed a Háromságról, mert nem érdekel, hanem az, hogy miért hazudod azt, hogy három istenben hiszünk. Nos?

2020. aug. 26. 07:49
 209/238 anonim ***** válasza:
52%

Annyi választ kaptak,hogy mar eddig az idegeidrement ès a választ a kèrdèstôl nem tudod megkülömböztetni.

Kèrdezd újra,ès kezd előről ès mond meg,hogy a szent szellem isten-e vagy nem.Ha megválaszolod mar le is zártad,csak mèg a harmadik van hatra azt majd kèsőbb.

2020. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/238 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ez alapján benned van egy 'kép' a válasszal kapcsolatban. És feltételezem amúgy te ezt nagyon élvezed....lelőnéd a 'poént'?

Hogy tudjuk 'mire gondolt a költő'.

2020. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!