Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állítanak Jehova tanúi...

Miért állítanak Jehova tanúi valótlant a Szentháromságról?

Figyelt kérdés
Mégpedig azt, hogy azt jelenti, hogy három isten van. Miért teszik ezt? És amikor elmondja valaki nekik azt, hogy ez nem igaz, amit állítanak, akkor miért nem kérnek bocsánatot?
2020. júl. 6. 18:10
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/238 anonim ***** válasza:
23%
* de ez számomra legalábbis nem egyenlő azzal, hogy a kereszténység több Isten hitű. Van az egyetemes Egy Teremtő Isten és van az ő két számunkra is elétető alakja A Fiú Jézus személyében valamint a Szentlélek az Ige alakjában.
2020. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/238 anonim ***** válasza:
0%

159."Leírtam mar sokszor mit akarok tudni".

Írd le mèg többször hátha valaki èszrevesz.

Írd le totul mert errefelè sokan vannak.

Nefelejcsd el latinul,mert a Szentháromság előbb latinul volt írva,hogy a Magyar neèrtse,mint a misèt,mert a hazugságot èszeveszik.

2020. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/238 A kérdező kommentje:
Jó, akkor újra leírom neked, mert még most sem fogtad fel: hazug ember vagy, amikor azt állítod, hogy három istenben hiszünk. Vagy ostoba. De szerintem inkább hazug, mert a többi kérdésed is tele van a belőled áradó gyűlölettel. Szóval hazug vagy. És ez neked így jó, mert hát hűen követed a mestered, aki a hazugság atyja és ezért szereted ezt a hazugságot ennyire. A családoddal együtt, akikkel olyan jót röhögtél a kérdésen. Nekik is tetszik a hazugság.
2020. aug. 11. 19:14
 164/238 anonim ***** válasza:
0%
163.Saját magadat írod le magadnak,mivel annyira nem èrdekel sem a rögeszmèd sem hazug hited,a szemèlyed mèg annyira sem.
2020. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/238 anonim ***** válasza:
100%

#163

Ha még csak hazug lenne... Engem már fel is akart jelenteni a román ügyészségnél. Nem tudom, hogy azóta megtette-e, de még idézést nem kaptam.

2020. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/238 A kérdező kommentje:

164# ha nem érdekel, akkor minek írogatsz ide? A választ a kérdésre nem tudod, így marad az, hogy egy gőgös, önelégült buta ember vagy, aki azt hiszi, hogy okosakat ír.


165# tudom, olvastam anno. 😂

2020. aug. 12. 10:57
 167/238 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy annyi válasz is utal rá, csak félre értik és azt tanítják,

azért mert valaki ezt kitalálta és az tényként kezelik S a nevelés a saját nézőpont snassz, az megerőltető.. de ez mindenhol jelen van. Vannak ilyenek, nem kérnek bocsánatot, miért is tennék, ebben hisznek, ha utánna néznek, rájönnek.

Te csak szólj és ne húzd fel magad rajta. Felesleges...

De ez oda vissza igaz.

2020. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/238 anonim ***** válasza:
0%

165,166.Ugylátom a Szentháromság rostok ragadt,egymástól elkaptátok.

Antibiotikum helyett használjatók a Biblia pontos èrtelmezèsèt.

2020. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/238 anonim ***** válasza:
0%
68.rostok=rátok
2020. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/238 A kérdező kommentje:

167# látom és tudom, hogy igazad van, ahogy az utánad lévő kommentje is mutatja. Nem tartom épeszűnek, vagy legalábbis kényszerbeteg, mert amit művel nem tudom másnak tudni.


168# Még mindig nincs szó a Háromságról, ezt csak te hoztad be a kérdésbe, ez a te mániád. Vagy pedig csak azért tetted, mert nem tudod a választ a kérdésre, de nagyon tetszik neked, meg a kedves röhögő családodnak az, hogy tudsz ide írni. Tehát a válasz több száz komment után sincs részedről, csak a terelés. Unitáriuséknál is ezt tanítják? Vagy ez csak a tanúknál szokás? Egyenes beszéd, mint olyan, gondolom nálad nem játszik, ugye?

2020. aug. 13. 09:37
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!