Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/361 anonim ***** válasza:
96%
Akkor te nem ismered a saját prófétád életét :(
2021. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/361 anonim ***** válasza:
3%

Amúgy én miért vagyok 0%-os mert leírtam egy muszlim àllàspontot erről ?


Most kit bàntottam meg màr megint ?


Abdullah

2021. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/361 anonim ***** válasza:
95%
Melyik válaszra gondolsz, ahol leírtad a muszlim álláspontot?
2021. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/361 anonim ***** válasza:
5%

18, és 20-as vàlasz. De egyàltalàn kit mivel bàntottam meg màr megint ?


Abdullah

2021. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/361 A kérdező kommentje:

Abdullah ,ti muszlimok sem a lényeget ragadjátok meg a kereszténységből.

És ahogy írja is a 29-es ,szó nem volt többnejűségről.

Te még is olyan dologra reagáltál ami nem került szóba.

Te sem tudsz semmit a kereszténységről még is kijelented hogy Jézus azért mutatja meg a kezeit hogy lássák nem esett semmi baja.

Jézus nem azért mutatta meg a kezeit hogy lássák azt hogy semmi baja nem esett ,pont az ellenkezője az igaz.

Megmutatta a sebeket a kezein és az oldalán is! Jézus meghalt és feltámadott.

Jn 20:25 A többi tanítvány elmondta neki: Láttuk az Urat. De ő azt mondta: Ha nem látom a kezén a szegek helyét, és nem teszem ujjamat a szegek helyére, és kezemmel nem érintem meg az oldalát, semmiképpen el nem hiszem.

János Jn 20:25 A többi tanítvány elmondta neki: Láttuk az Urat. De ő azt mondta: Ha nem látom a kezén a szegek helyét, és nem teszem ujjamat a szegek helyére, és kezemmel nem érintem meg az oldalát, semmiképpen el nem hiszem.


János 20:26 Nyolc nap múlva ismét benn voltak a tanítványai, és Tamás is velük volt. Bár az ajtó zárva volt, Jézus bement, megállt középen, és azt mondta: Békesség nektek!

János 20:27 Azután így szólt Tamáshoz: Nyújtsd ide az ujjadat, és nézd meg a kezemet, és nyújtsd ki a kezedet, és helyezd az oldalamra, és ne légy hitetlen, hanem hívő!

2021. szept. 13. 11:46
 36/361 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon nem értek a kereszténységhez. A szenthàromsàgtanból például egy hangot sem értek.


Én csak elmondtam amire emlékszem abból amit tanultam. Nyílván vannak bölcsebb muszlimok nàlam, akik ezt mélységeiben ki tudnàk fejteni.


Abdullah

2021. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/361 anonim ***** válasza:
96%
Aha... szóval egy konkétumot nem tudsz, de kritizálsz, én konkrét eseteket hoztam fel.
2021. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/361 anonim ***** válasza:
15%

Mit kritizàltam ?


Abdullah

2021. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/361 A kérdező kommentje:

"Àltalàban ugyanazt az 5 dolgot ismételgetitek ami szúrja a szemetek."


Egyetlen dolog sem lett felhozva ami szúrja a szemünket. Te hoztál fel egy dolgot ,teljesen alaptalanul.

2021. szept. 13. 12:13
 40/361 anonim ***** válasza:
16%

"Örökbefogad egy fiút, az égiek nem szólnak egy rossz szót sem, a nők fedetlen arcal járkálnak, az égiek egy szót sem szólnak, majd amikor a fogadott fiának feleségét elcsábítja már jön is az égiek törvénye az arc eltakarásáról meg az örökbefogadás tíltásáról."


Akkor ez micsoda ?


Abdullah

2021. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!