Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi értelme az iszlámnak, ha...

Mi értelme az iszlámnak, ha Jézus nem is váltott meg minket kereszthalálával?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
0%

"Egy jó ember magától is jó. Nem kell hozzá senki másnak jónak vagy hitelesnek lenni mellette."


Én nem is mondtam ilyet :) Annyit mondtam hogy egy sokkal rosszabb válaszoló téged nem zavar, csak velem próbálasz kötekedni.

2023. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a másik válaszoló nyiltan hazudozik?"

Mert ez csak a te hazugságod. Valójában egyszer sem állítottam valótlanságot. Lásd példának a 102. kommentet, ahol te voltál az, aki hazug módon még olyasmit is letagadtál tőlem, amit korábban te magad idéztél tőlem!

2023. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy más ember milyen, nem érinti a te lelked. Amikor Allah előtt állsz majd, nem azt fogja kérdezni tőled, hogy más ember milyen volt.


Allah eléd tett egy lehetőséget most az újév kapcsán, hogy kizökkenj az eddigi életedből, és jobb ember legyél, mint voltál.


Te egyelőre ezzel nem csináltál semmit.

De még talán nem késtél el, megpróbálhatod.

2023. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
0%

"Mert ez csak a te hazugságod. Valójában egyszer sem állítottam valótlanságot. Lásd példának a 102. kommentet, ahol te voltál az, aki hazug módon még olyasmit is letagadtál tőlem, amit korábban te magad idéztél tőlem!"


Hazug vagy és látványosan kerülöd a válaszadást. Ezek egy gerinctelen ember jellemzői.

2023. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy más ember milyen, nem érinti a te lelked. Amikor Allah előtt állsz majd, nem azt fogja kérdezni tőled, hogy más ember milyen volt."


Tőled viszont meg fogja kérdezni, miért nem a hazudozó válaszolót vonod kérdőre és miért azt aki korrekt módon vitázik.



"Allah eléd tett egy lehetőséget most az újév kapcsán, hogy kizökkenj az eddigi életedből, és jobb ember legyél, mint voltál.

Te egyelőre ezzel nem csináltál semmit.

De még talán nem késtél el, megpróbálhatod."


Majd pont te fogod megmondani hogy mit hogyan kellene csinálnom az iszlám szerint :) Szerintem fogad meg a saját tanácsod. Ha már ennyire az érdekel ki mennyire jó ember, akkor kezd a saját házad tájékán.

2023. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
100%

"Hazug vagy és látványosan kerülöd a válaszadást"

A 102. komment továbbra is elég látványosan cáfol. Mégis kit remélsz átverni egy ennyire átlátszó hazugsággal, amit még a te saját kommentjeid is cáfolnak?

2023. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:
47%
113-as mond meg te hogy a másik válaszló hazudik és kerüli a válaszadást vagy nem?
2023. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:
94%
Visszaolvasva a 77-es és a 87-es írásodban is te magad idézted a válaszait. Ezután számomra elég érthetetlen, miért hazudod hogy kerüli a válaszadást. Csak az után kezdett el félvállról vett válaszokat írni, miután direkt elkezdted vegzálni és hamis vádakkal illetni.
2023. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
46%

Hát akkor így hogy te is hazudsz, a 113-as válaszodat bohóckodásnak tekintem. Ilyen hazug vagy és te akarsz oktatni másokat hogy jobb ember legyen. Mint a képmutató keresztények.


A 77-es és a 87-es írásomban idézett válaszai azt jelentik hogy ha az anyja kér tőle valamit azt kötelességnek tekinti és rossz dolognak. Mikor erre rákérdeztem, tagadta hogy ilyen választ adott volna. Kértem hogy magyarázza meg, de kerüli a válaszadást. Itt tartunk.

2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!