Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi értelme az iszlámnak, ha...

Mi értelme az iszlámnak, ha Jézus nem is váltott meg minket kereszthalálával?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 08:34
 71/119 anonim ***** válasza:
0%

"Már megtettem. Nem fogom többet ismételgetni magam."


Nem tetted, így megint hazudtál. Másold be ide a válaszod. Ezen mit nem értesz?



"Engem, mivel pont ennek tükrében jelenthető ki, mint tény, hogy számomra a felsoroltak egyikében sincs semmi pozitívum."


Ez egyértelműen hazugság részedről. Még ha igaz is lenne hogy számodra felesleges, egy gerinces ember hozzátenné hogy sok más ember számára hasznos lehet mert távol tarthatja a bűnelkövetéstől.



"Meg ugye téged is érdekelt volna, ha nem csak egy olcsó provokátor lennél, hanem komolyan kérdezted volna, mik lehetnek azok amik mások számára nem pozitívumok az iszlámban."


Én komolyan kérdeztem de mivel folyamatosan hazudozol, nem lehet téged komolyan venni.

2022. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/119 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tetted"

Pedig de, még kommentszámot is kaptál már a végén.


"Ez egyértelműen hazugság részedről"

A hazugság nem azt jelenti, hogy neked nem tetszik az igazság.


"Még ha igaz is lenne hogy számodra felesleges, egy gerinces ember hozzátenné hogy sok más ember számára hasznos lehet mert távol tarthatja a bűnelkövetéstől."

Na látod, például ilyen egy hazugság. Hiszen külön ki is emeltem nem egyszer, hogy számodra lehet valami hasznos, én ezt minden további nélkül elfogadom. De pontosan ezen volt a hangsúly, hogy ettől meg ugyanaz másvalakinek lehet teljesen haszontalan és felesleges. Mint például nekem.

2022. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 anonim ***** válasza:
48%

"Pedig de, még kommentszámot is kaptál már a végén."


Ha egy kommentszámot be tudtál másolni akkor a kommentet is be tudnád, de nem akarod mert kínos számodra a válasz. Szóval válaszolsz a kérdésre vagy nem?



"Na látod, például ilyen egy hazugság. Hiszen külön ki is emeltem nem egyszer, hogy számodra lehet valami hasznos, én ezt minden további nélkül elfogadom. De pontosan ezen volt a hangsúly, hogy ettől meg ugyanaz másvalakinek lehet teljesen haszontalan és felesleges. Mint például nekem."


Te tényleg ennyire hülye vagy? Nekem hasznos, neked haszontalan (mondjuk tudom hogy hazudsz), de kérdés az hogy nagy általánosságban hasznos vagy haszontalan szerinted?

2022. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/119 anonim ***** válasza:
100%

"Na meséld el akkor neked mi nem pozitív az iszlámban"

Ez volt a kérdésed. Én elmeséltem. Részletesen. Hogy neked nem tetszik a válasz, attól az meg úgy van.


Ugyanez a másik kérdésesre is. Válaszoltam, nem is egyszer, még külön ki is fejtettem a válaszom. Hogy neked ez a válasz nem tetszett, attól az még úgy van.

2022. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim ***** válasza:
0%
Visszaolvasva én továbbra is azt látom, a válaszod szerint rossz dolognak tartod ha anyád azt kéri naponta többször szólj hozzá mert az neked kényszer. Ennyit rólad. Mondjuk egy ilyen gerinctelen embertől mint amilyen te vagy, ez a válasz nem meglepő.
2022. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe az 57. kommentet.

Gyakorlatilag pont az a hazugság iskolapéldája, hogy amikor félreértesz valamit, elmagyarázzák, te azt direkt ignorálod, és hazug módon direkt a saját hibás értelmezésed állítanád be válasznak. Mindezt ráadásul csakis azért, hogy legalább még bele tudj kötni valamibe, ha már a vitát úgyis elvesztetted.

Na ez a gerinctelen dolog.

2022. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 anonim ***** válasza:
0%

Akkor bemásolom én az 57. kommented ha már te nem akarod. Ezt írtad:


"Az a rossz dolog, ha valamit csak kérésre tesz az ember! Mert csak kötelességből tenni valamit nem jelent sem szeretetet, sem kedvességet, sem bármi hasonlót. Tessék, ennél egyértelműbben nem tudom a szádba rágni!"


Szóval itt azt írod, hogy ha az anyád kér tőled valamit azt te kötelességnek tekinted és rossz dolognak. Ennél lehet mélyebbre süllyedni?

2022. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/119 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval itt azt írod, hogy ha az anyád kér tőled valamit azt te kötelességnek tekinted és rossz dolognak"

Még be is másolod, amit leírtam, és a következő mondatban máris olyat hazudsz bele ami nincs is odaírva?

Nos igen, a kérdésedre válaszolva az előbb pont azt prezentáltad, hogy milyen mélyre tudsz süllyedni a fanatizmusod miatt...

2022. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 anonim ***** válasza:
0%
Nem magyar az anyanyelved? Mert ez esetben elnézhető hogy nem tudod magad pontosan kifejezni. Amit leírtál abból az következik hogy ha az anyád kér tőled valamit azt te kötelességnek tekinted és rossz dolognak. Ha nem így van akkor fejtsd ki. Menni fog? A kérdésem az volt hogy rossz dolognak tekinted-e hogy ha az anyád azt kéri tőled hogy naponta többször szólj hozzá. Na akkor ess neki újból.
2022. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy képes szöveget értelmezni, az nem az én saram.
2022. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!