Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi értelme az iszlámnak, ha...

Mi értelme az iszlámnak, ha Jézus nem is váltott meg minket kereszthalálával?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 08:34
 81/119 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyád azt kéri szólj hozzá naponta többször, megteszed vagy nem? Ezen mit nem értesz? :) Még egy nagyon hülye is felfogná ezt a kérdést.
2022. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltam neked, többféleképp is. Ha azokat nem voltál képes felfogni, akkor hiába válaszolgatnék újra és újra. Ha pedig felfogtad, csak direkt értetlenkedsz hogy provokálhass, akkor pláne hiába válaszolgatnék újra és újra olyanra, amit már nem is egyszer megválaszoltam.
2022. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/119 anonim ***** válasza:
0%
Tehát kerülöd a választ :) Ezzel akkor alá is írtad hogy buktad a vitát :)
2022. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna duma, hogy kerülöm a választ, miután már nem is egyszer válaszoltam. Az ócska provokációdra viszont tényleg nem fogok válaszolni.
2022. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
0%
Bemásoltam amit válaszoltál, ami szerint rossz dolognak tekinted ha anyád kér tőled valamit. Ha nem ez a válaszod akkor várom a magyarázatot.
2022. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 anonim ***** válasza:
100%
57. komment
2022. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/119 anonim ***** válasza:
0%

Ezt írtad az 57. kommentben:



"Az a rossz dolog, ha valamit csak kérésre tesz az ember! Mert csak kötelességből tenni valamit nem jelent sem szeretetet, sem kedvességet, sem bármi hasonlót. Tessék, ennél egyértelműbben nem tudom a szádba rágni!"


A kérdésem pedig az volt hogy rossz dolognak tartod-e ha anyád azt kéri naponta többször szólj hozzá. A válaszod pedig azt jelenti hogy igen, rossz dolognak tartod ha anyád kér tőled valamit.

2022. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 anonim ***** válasza:
94%

"A válaszod pedig azt jelenti"

Mivel semmi ilyesmi nem szerepelt a válaszomban, ez csak egy szokásos ritka béna hazugság tőled, hogy provokálj. Ennyit rólad!

2022. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/119 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor mit jelent a válaszod? Akkor ha anyád kéri többször szólsz hozzá?
2022. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt jelenti, ami ott szó szerint le van írva. Esetleg felhagyhatnál a kombinálással és hazudozással, és értelmezhetnéd azt, amit ténylegesen leír valaki. Ez eddig nem jutott eszedbe?
2022. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!