Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásosak, van valami ellenér...

Vallásosak, van valami ellenérvetek az evolúcióra, vagy csak a vallásotok miatt nem akarjátok elfogadni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 14:48
 51/94 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan mondom ilyenkor a röhögés kerülget. :D Kérdezd meg a csimpánzt is, meglátjuk mit válaszol. Csak azt majd vedd is fel. :)
2018. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
83%

A csimpánz is képes felfogni, hogy ő és az ember nem ugyanaz. Megfelelő tanítással egy 4 éves embergyerek szintjén van, és MINDENT tud, amit egy ekkora emberke.

Csak ő közben már felnőtt, tehát minden olyat is tud, amit egy felnőttnek tudnia kell (utódot gondozni, felelősséget vállalni, stb).

2018. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 KZitus ***** válasza:
9%

17-es komment

Ha nem találod meg benne az ellenérvet, hát....sajnálom.

2018. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
86%

Zitus!

Szerintem ne erőltesd.

2018. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

"Komolyan mondom ilyenkor a röhögés kerülget"

Valószínűleg ezért nem vagy ennyire képben, mert gondolkodás helyett csak röhögcsélsz...

Komolyan, tudnád definiálni hogy egy majom mitől számít majomnak, meddig számít majomnak, és az ember miért ne számítana annak?

2018. okt. 31. 13:43
 56/94 Anahystor ***** válasza:
89%

" észre sem veszitekbmekkora bakikat vétetek érvelés közben"


Nos, ha te ezeket észrevetted, akkor bizonyára fel is tudsz néhányat sorolni!!!


Vagy megint csak kibújsz az alól, hogy végre egyszer KONKRÉTUMOT is leírj, és ne csak általánosságokat, amiket nem is szándékozol alátámasztani?!


Itt a lehetőség, hogy igazold a szavaidat (nehogy a végén még hazugság és rágalmazás vádjával lehessen illetni)!


Akkor várom a felsorolásodat, idézetekkel!!!


----


Egyébként, PONTOSAN EZT VÁRTAM (akár borítékolhattam volna is előre)!!!


"Szóval nem pazarlok rátok több időt, felesleges."


írod miután eljutottunk oda, hogy már nem igazán tudsz kibújni a válaszadás elől!!!

Ugye csak egy egyszerű kérdésre kellene egy egyszerű választ adnod:


"

"Új faj alatt meg másra gondoltam." (írtad)

...

(mire én megkérdeztem:)

Mi FAJ definíciója szerinted?

"


Igen ám, de most vagy abban a kutyaszorítóban, hogyha megválaszolod a kérdést, akkor már nem lesz mentséged, és a saját definíciód szerint tudom bebizonyítani, hogy tényleg keletkeznek új fajok, és akkor bizony kénytelen lennél beismerni, hogy a Biblia általad elfogadott értelmezése hibás!

Ezt pedig még azon az áron sem teszed meg, hogy szégyenben maradsz azzal, hogy fület farkat behúzva elszelelsz a válaszadás elől!! Persze megpróbálkozol még a sértett önérzet álarca mögé bújni, csak senki sem veszi be, mert annyira átlátszó a dolog.


Ha mégis tévednék, és érdemben megválaszolod a neked feltett kérdést, persze szívesen elismerem, hogy félreismertelek, és bocsánatot kérek !!!

2018. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 Anahystor ***** válasza:
89%

Kedves Zitus!


A #18-as neked címzett válaszomra azóta sem reagáltál, pedig szorosan a te #16-os kommentedhez kapcsolódik!

Kérlek írj rá valamilyen véleményt!

Elfogadod az érvelésemet, vagy megcáfolod?


****


Esetleg az óraszámban elég beírni, hogy belinkeled a videókat, de a reakciókkal már nem szükséges foglalkozni? ( [link]

2018. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Anahystor! Felesleges, már párszor leírtam mi a bajom azzal a logikával amit ti vallatok, olvasd vissza.


U.I.: Ha KZitus beírja óra számba az elég érdekes.

2018. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
83%

"de a reakciókkal már nem szükséges foglalkozni?"

De, szükséges. Utána még le kell pontozni azt, aki problémás.

Persze nem Zitus pontoz, erre megvannak a megfelelő emberek. Ők nem írnak ide, csak pontoznak.


Zitus valami miatt fél a vitától. Volt már olyan, ahol egész jókat írt, és elkezdett kibontakozni egy normális beszélgetés - na, ettől rögtön megijedt, és nagy szabadkozások közepette elszaladt.

2018. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
0%
Pedig igen egyszerű.Pl. az autós feltevés, azt mondtátok ahhoz kell értelem, akkor egy jóval bonyolultabb dolognak hogyan lehet, hogy nem kellett semmilyen értelem a létrejöttéhez?
2018. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!