Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 A kérdező kommentje:

"A múlt márpedig hatással van rád, meg azok az emberek is!"


Ezt úgy mondod, mintha nem tudnám... Nem az idegosztályról jöttem. Arról beszélek, hogy a múlt nem létezik, nem arról, hogy a jelenre nincs kihatással. (Viszont a jelennek van értelme a múlt nélkül, míg a múltnak nincs a jelen nélkül - ez logikus szerintem, már ha tudsz követni)

2011. szept. 18. 21:42
 32/109 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mind a múltban ragadnánk, senki sem cselekedne."


te normális vagy? ha nincs múltad, nincsenek gyökereid, nincsenek tapasztalataid, nincsenek céljaid. Bár nem ennek kapcsán szokták felhozni ezt a példát, de tudtad, hogy ha egy békát beleraksz forró vízbe, akkor kiugrik belőle, de ha langyos vízbe rakod, és lassan elkezded felforralni, akkor a béka bentmarad, és meghal? ő nem foglalkozik a múltjával, amikor még a víz langyos volt. Csak a jelennek él. Azt gondolja:

"hmm, kicsit forró ez a víz, nembaj, tekintsünk előre! felteszek egy kérdést a gyik-re, hogy megbolondult a világ? forró a víz, buborékok vannak az edény falán, és alig kapok levegőt! a radikálisok meg azt kiabálják nekem, hogy ki kéne ugrani. hát mindenkinek elment az esze?!"


megjegyzem, ezek a gondolatok teljesen függetlenek trianontól, de ekkora baromság mellett, hogy a múlt az már elmúlt, nem tudtam elmenni.

2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
100%

Ne etessétek a trollt!


[link]

2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
100%

és azt megkérdezhetem, hogy hova sorolod magadm ondjuk politikailag?

én még nem vagyok 18 majd leszek, de hogy te egy ostoba agyatlan senki vagy az tuti

2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 A kérdező kommentje:
Én a magyarok közé sorolom magam. Ennél politikaibb csoportokkal nem foglalkozom.
2011. szept. 18. 21:45
 36/109 A kérdező kommentje:
De ha magyar nevet már lefoglalták azok, akik engem utálnak akkor felőlem lehetek piréz is.
2011. szept. 18. 21:50
 37/109 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak:(
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked fogalmad sincs arról, mit jelent magyarnak lenni.. Nem is vagy ezzel egyedül, itt az Anyaországban sajnos már nem tudjuk. De vajon ellátogatunk-e mind Erdélybe, hogy lássuk, megtapasztaljuk, hogy majdan követni tudjuk..?
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:

Nem vagyok agyatlan, de tervezem, hogy az leszek. Legalábbis itt a kommentektől már eldobom az agyam. (Akinek nem inge, nem veszi magára)


Nem vagyok egy írózseni, mint ahogy azt már korábban is említettem, de mégis értek valamit a másik ember stílusából, fogalmazásmódjából. Te nem értetted meg amit mondtam, ez vagy az én szégyenem, vagy te nem tartozol a potenciális "olvasóközönségemhez". Ha ez trollkodás, akkor az.


21:43 de, vannak tapasztalataim, amiket a múltban szereztem. Viszont másom nincs a múltból, hiszen minden ami van, a jelenhez tartozik. Amit ugye meg másoktól hallottam, azt bajosan tekinthetném a saját múltamnak. A múlt nem létezik, csak az emléke. Ezen nem értem, hogy mit nem lehet érteni...

2011. szept. 18. 21:53
 40/109 krameri ***** válasza:

˝A melegfelvonulásra meg. Találós kérdés:

Ki a deviáns?

a: a rendőrök, akik hivatásuk szerint a rendet próbálják őrizni, magukat és a rendben viselkedő embereket megvédeni a veszélyes elemekről

b: a melegek, akik a meleg büszkeség napján szeretnének büszkék lenni arra hogy melegek. Semmi mást nem tesznek, mint hogy elmondják a világnak, hogy melegek.

c: a csapat tizen-huszon éves idegbeteg, aki odament megverni a melegeket illetve ordibálni. Mivel a rendőrök végezték a dolgukat, ezért őket verték meg.˝


Kedves Kérdező, figyelmedbe ajánlom ezt a videót:

[link]

2:20tól láthatod a csapat tizen-huszon éves idegbeteget, aki odament megverni a melegeket illetve ordibálni

2:46tól élő tudósítás egy JOGVÉDŐTŐL

3:43kor még egy tipikus idegbeteg aki csak ordibálni ment oda.

és végül 5:04től ˝a rendőrök, akik hivatásuk szerint a rendet próbálják őrizni, magukat és a rendben viselkedő embereket megvédeni a veszélyes elemekről˝ (5:13kor alaposan ˝megvédtek egy rendben viselkedő embert a veszélyes elemektől˝)

Csak hozzátenném, melegfelvonuláson sosem volt verekedés, tojásdobálás volt, meg kiabálások, de az ebben a társadalomban velejárója egy ilyen típusú rendezvénynek.

2011. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!