Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 A kérdező kommentje:

20:34

Dühkitörésnek nem nevezném, mert nem az volt. De a lényegre rátapintottál. Összefüggéstelen. Szándékosan az! A szöveg stílusával próbáltam az érzéseimet kifejezni. Nos látod, nekem csak ilyen szinten megy a fogalmazás, de nem bánom, hiszen te így is megértetted.


Amúgy én nem beszéltem semmilyen magyarokról. Én egy problémáról beszéltem. A fent említett dolgok a probléma megnyilvánulásai. Ezeket tapasztalom a saját bőrömön. Szerintem butaság bármit is a kapitalizmusra fogni, ugyanis a probléma távolról sem gazdasági jellegű... Sajnos.

2011. szept. 18. 20:44
 12/109 anonim ***** válasza:
65%

kérdező, ezzel mennyél a showder clubba jót röhögtem:D

VIZIPIPÁZNAK!!!

nagyapám 6 éves korába szokott rá a cigire

nem vernek rendőrt, hanem dobálják nagyapám ha csendőrt látott fiatal korába fülét farkát behúzta tehát a mai rendőrök nem a rend őrei, csak pár év munka a nyugdíj előtt

parlamentben zsidóznak: a zsidó az egy vallás, miért ne lehetne kiejteni egy vallás nevét a parlamentbe, olyan mintha aztmondanám rád(tegyük fel) hogy görög katolikus

az utcán cigányoznak: melyik törvény tiltja azt hogy nem lehet cigányozni(az nem zavar, hogy a cigányo az utcán kisgyerekekt vernek, fiatalokat erősszakolnak meg)

általános iksolás... ja lerészegednek, meg füveznek elítélendő dolog a szülő büszke lehet az ilyen kölyökre a vizipipával semmi gond nincs

a szülő nem lát midnent fészen és ha lát is olyat akkor bizoy szól

mindenért más ország a felelős? szerintem a magyar politikusok

mi baj van a pálinkával és a borral? mértékkel oké, 18 éven felül, hétvégén ha utána nem ülnek autóba

ha azt modnod minden ember ilyen csak másnak vallja magát, akkor te is ilyen vagy, de van még rosszab is ezzel általánosítasz mint a te általad utált rasszisták, akik aztmondják minden cigányra hogy dögölj meg

lesz még valaha rend?

sose volt rend, csak te most élsz hidd el nem volt jobb 1000 éve sem

2011. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
100%

"Az alkohol az összes létező drog közül a legveszélyesebb és a legkárosabb. Ezt kutatások bizonyítják."


A heroin állítólag már az első alkalommal függőséget alakít ki. A kutatások, amik megállapították, hogy az alkohol a legdurvább drog, nyilvánvalóan nem vették figyelembe, hogy az alkohol mennyire népszerű. Ez kb olyan, mintha a kutatók megállapítanák, hogy a zebrán átkelés veszélyesebb mint az ejtőernyőzés.


"Abban a társadalomban, ahol az alkoholt értéknek tekintik, ott baj van."

Szerintem meg abban a társadalomban van baj, ahol az alkoholt nem mértékkel fogyasztják az emberek. És a probléma nem az alkohol, hanem az ok, amiért az emberek az alkoholhoz nyúlnak.

2011. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 A kérdező kommentje:
20:51 akkor végül is egyetértünk. Ha azt mondod, a probléma az OK amiért az alkoholhoz nyúlnak, ugyanazt mondod, amit én... :)
2011. szept. 18. 20:55
 15/109 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem butaság bármit is a kapitalizmusra fogni, ugyanis a probléma távolról sem gazdasági jellegű... Sajnos"


próbáld megnevezni akkor, hogy milyen jellegű. Nem a nép tehet róla, nem a gazdaság, nem a rendszer, nem a politika, nem a zsidók-összeesküvők, akkor mi a probléma?

2011. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 A kérdező kommentje:
20:59 a probléma a probléma.
2011. szept. 18. 21:00
 17/109 anonim ***** válasza:
72%

Van egy halom érték is! Próbálj meg azokra koncentrálni, meg keresni! De ezeket nem mutogatja a média!


Ahogy Trianonról gondolkozol az szégyen! Legelőször a sajád házadtáján kéne sepregetni, mert nagy gondok vannak a lelkedben, gondolkodásodban!


A történelmünk, múltunk a miénk, büszkének kell lenni a jó oldalaira, a problémákat meg közösen megoldani! Mindenkinek! Nemcsak a politikusoknak, neked is! Gondolkodj el te mit tettél a hazádért, hogy itt jobb legyen az élet! Tisztelni kell az elődeinket, akik hősiesen harcoltak a földért, élőhelyünkért, meg kemény munkával építették fel az országot! Számos olyan dolgot élvezel itt ebben az országban, csak nyitott szemmel kéne járni!


Ami zavar téged, az emberek viselkedése, az meg a média, meg a nemtörődömség hatása, az önzőségé! Nem kell hagyni, tegyél ellene! Saját környezetedben beszélgessél el emberekkel erről!

2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy dal


Van egy munka könyvem

belenézek hull a könnyem

az van bele írva munka tesz a sírba!!!


Vagyis a rossz meló és a rossz főnök!

2011. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
79%

"a melegek, akik a meleg büszkeség napján szeretnének büszkék lenni arra hogy melegek. Semmi mást nem tesznek, mint hogy elmondják a világnak, hogy melegek. "


És rázzák a s.ggüket mint a rib@ncok. Majd ha a melegfelvonulás mindössze abból fog állni hogy hétköznapi ruhában, zene nélkül végiggyalogolnak valahol (így is elmondanák a világnak hogy ők melegek) akkor majd jöhetsz a "semmi mást nem csinálnak" szöveggel, de addig nem.

2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 A kérdező kommentje:

21:03:

Bocsánat, de lehet hogy fájó lesz amit neked mondok: AZ ELŐDEINK, AKIKET TE ANNYIRA TISZTELSZ, NEM LÉTEZNEK. Ami pedig nem létezik, azt uram bocsá, de én magasról leszarom. A múltat nem vetítheted ki a jövőre, főleg hogy nem negatív színben. De a múlt pozitívumai sem pozitívumok a jelenben, mivelhogy nem léteznek. Ezekről is csak azért kár beszélni, mert a múltra mindenki másképp emlékszik vissza, mint ahogy ma szemlélné a múltat. (Mivel hogy az a múlt, remélem tudsz követni). Azt az időt, amikor én meg sem születtem, aztmeg még csak le se szarom, hiszen azt meg még csak nem is tapasztaltam. Szerintem nem az a szégyen, ahogy én Trianonról gondolkozom, hanem az, hogy évtizedekkel, századokkal ezelőtt és még annál régebben történt dolgok alapján ítéljük meg a jelent. Vagy azok alapján amik meg se történtek. Mert ugye a múlt elmúlt.

2011. szept. 18. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!