Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
 51/109 anonim ***** válasza:
72%

Te egy isten vagy, kérdező!

Pusztítsuk el együtt ezeket a mocskos idegbetegeket és építsünk egy szebb Magyarországot, ahol végre cigányok, zsidók és melegek boldogan nevezhetik magukat magyarnak és nyomhatják el a többségi magyar társadalmat! Én már alig várom, hogy szenvedjenek ezek az idióta magyarok. Gyerünk! :)

2011. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:

"Mindenki csak azt írogatja, hogy ki a hibás. Meg már én lettem a hibás."


1. Abban igazad van hogy bizonyos dolgokban mindenki folyamatosan keres valakit akire ráhúzhatná a vizes lepedőt.

2. Te ezt még számon is kéred másokon miközben ugyanazt csinálod mint ők.

3. Butaság lenne azt hinni hogy te egymagad megváltoztathatod a világot.


Az "aranyos" válasz írója

2011. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ez a "vers" egy imádság. Nem mellesleg Magyarország egyetlen esélye, ha hinni tudunk benne.


Ha nem, úgy is lehet, de akkor kéretik mellőzni az ilyen jellegű feltett kérdéseket. Esetleg szeretettel várjuk a TE megoldási javaslataidat.


A hasonlat, amivel éltél bebizonyította, hogy valóban egy agyatlan troll vagy, akit a szülei nem tanítottak hazaszeretetre. Tanulj illendőséget, tiszteletet és becsületet múltunk iránt. Ha ez nem megy, nem vagy méltó a magyar névre.

2011. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
100%
*múltunk, elődeink és Hazánk iránt.
2011. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%

"Trianonról... Bocs már, ha én a múltat leszarom. A múlt nem létezik."


Neked úgy konkrétan az hiányzik, hogy öt öblös oláh kirúgja a fogaidat a pofádból, és úgy szétverjék a vesédet, hogy hónapokig pirosat hugyozzál, mindezt azért, mert egy magyar városban magyarul mertél beszélgetni az utcán.


És akkor talán felfognád a fiatalkori demenciában szenvedő elsorvadt agyaddal, hogy mi a helyzet a múlttal és jelennel.

2011. szept. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:

Úgy tömören röviden igazad van.

A széthúzás most az úr és a káosz.

Értelmet ne keress benne mert megbolondulsz.

2011. szept. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy megerősített. Legalább tudom, hogy állunk... :(
2011. szept. 19. 14:06
 58/109 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fingod sincs, hogy hogy állsz. Minden eddigi hozzászólásodból csak az derült ki, hogy nem vagy hajlandó tudomást venni a magyar valóságról. Mintha nem is ezen a bolygón élnél.
2011. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 A kérdező kommentje:
Ki beszél a magyar valóságról? Ennek az egésznek semmi köze Magyarországhoz... A példákat bármelyik országról írhattam volna...
2011. szept. 19. 16:38
 60/109 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de ha leszarod a múltat akkor nem tanulhatsz belőle és így nagyobb esélyed van rá hogy elkövesd azokat a hibákat amiket az emberek egyszer már elkövettek!!!

abban igazad van hogy nem szabad a múltban élni!!

de igenis tisztelni kell azokat az embereket is mert minden embert tisztelni kell!!!

azért mert mindannyian megérdemeljük!!

egyébként ahogy ez egyik kedves válaszoló már mondta ÉN IS a kapitalizmust teszem felelőssé!!!

24L

2011. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!