Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
 61/109 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekes, hogy a kérdésedet azzal zárod, hogy "Lesz még valaha rend?", de ugyanakkor nem derül ki, hogy te mit érthetsz rend fogalma alatt. A melegfelvonuláson bibliát b*szó hülyegyerek a rend részét képezi a véleményed szerint? Hogy bármilyen felekezet egyházként jegyezheti be magát, ez a rend része lenne? Hogy hazán területének kétharmadát elfoglalták és a mai napig rombolnak mindent, amit magyar kéz felépített, ez rend lenne? Hogy egyes településeken és kerületekben az emberek nem mernek kimenni az utcára egyes etnikumok jelenléte miatt, az rend szerinted?


Neked mi a véleményed azokról a dolgokról, amiket felsoroltál a kérdésben? Hogy néz ki a "rend" véleményed szerint?

2011. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 A kérdező kommentje:

A kapitalizmus felelősségét én azért nem tudom kimondani, mert szerintem a probléma nem gazdasági eredetű. Vagy, szerintetek a szocializmus jelentené a megoldást. Nem hiszem.


A probléma az, hogy elfordultunk önmagunktól, és olyan dolgokat tekintünk értéknek, amelyek jelentéktelenek, miközben a valóban fontos dolgokról nem is hallunk. A csalfa önzéség elvakít. Célokat tűzünk ki magunk elé, de célok maguk is alsórendűek. Tulajdonképpen rabságban élünk, hiszen az olyan anyagi természetű dolgok, mint amelyeket itt a többi válaszadó habzó szájjal imádott, azok rabságban tartanak. Ilyesmi nem ad valódi értéket. Az olyan dolgok, mint a pénz, étel, föld, haza, múlt, anyagi természetű dolgok. (A múlt teljes mértékben anyagi természetű, hiszen anyag nélkül semmi. A múlt csak emlék, lélektelen.)


A múltból lehet tanulni, csak éppenséggel nagyon veszélyes. Vannak olyan tapasztalatok, amelyeket a múltból megszerzünk, de ezek teljesen másképp alakulnak ki, mint a múlt utólagos elemzései. Olyan dologgal, ami a születésem előtt történt, legfeljebb csak hobbiból foglalkozom. A múltban nem tudok mit tisztelni, csak a valóságban. Szerintem a tiszteletet megérdemli az az ember, aki a dolgát végzi. Minden embernek megvan a hivatása, csak sokan sajnos nem találják meg. Vagy nem is keresik. Pedig, mint ahogy már írtam, nincs tisztább dolog annál, ha egy rendőr, egy dolgozó vagy egy gondolkodó a helyes utat járja. Aki haszonszerzésből dolgozik, az az én szememben egy senki.

2011. szept. 19. 17:44
 63/109 anonim ***** válasza:
91%
Szebb jövőt a magyarságnak!
2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:

17:31 nem, ez nem rend. Eddig én épp erről írtam, hogy nagyon nincsenek rendjén a dolgok. Csak van itt pár szarmagyar, aki ezt nem érti. Ahol rend van, nem történnek ilyenek. Ahol rend van, nincs értelme, hogy ilyenek megtörténjenek. Ahol rend van, egy ilyen kérdést nem tesznek fel.


Az előző hozzászólásban némileg kifejtettem, mit értek rend alatt, ha nem világos valami, akkor kérdezz bátran!

2011. szept. 19. 17:47
 65/109 bitangbigtank ***** válasza:
69%
Kérdező: nem szoktam olvasni a kurucinfót, de ha már ennyire belémkötöttél a természetes dolgok terén, megkérdezném, hogy akkor mi természetes dolog van abban, ha valaki a saját neméhez vonzódik?
2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
18:59 pedig természetes. Mi ne lenne természetes benne?
2011. szept. 19. 19:02
 67/109 anonim ***** válasza:

"Köszönöm mindenkinek, hogy megerősített. Legalább tudom, hogy állunk... :("

ez a hülye, most azt hiszi, hogy neki van igaza, mert leírtük ugyan azt saját véleményként, mint ő leírt a mai magyarság bajaként, és komolyan azthiszi, hogy most ő győzött:D:D

ebben csak ő tudott győzni, ha azt mondom igazad van akkor megerősítést kap, ha azt modnom nincs igazad akkor magába azt mondja"látod igazad van, ugyan olyan amilyennek leírtam"

ebből az idiótából még egyszer öngyilkos merénylő lesz!

2011. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te az a fajta "filozófus" vagy, aki egy nagyon érdekes, intelligens embernek akarja láttatni magát, ezért minél jobban hangzó, minél drasztikusabb dolgokat talál ki. Aztán amikor rávilágítanak arra, hogy mekkora orbitális baromságot mondott, az egoját felhasználja arra, hogy a legnagyobb hülyeségeit is megvédje. Vagy elkezd visszatáncolni, hogy természetesen nem úgy gondolta, de mindezt úgy, hogy megpróbálja a másikat közbe hülyének leírni. Sajnálom ezt a fajta embert, nagyon nehéz rajtuk segíteni, és nem igazán érdemes, pár hsz-el korábban igaza volt a "dont feed the troll" beírójának.


"A múltban nem tudok mit tisztelni, csak a valóságban. Szerintem a tiszteletet megérdemli az az ember, aki a dolgát végzi."

ilyen alapon te nem tiszteled az idős embereket, akik akkor tettek le egy csomó mindent az asztalra, amikor te még nem éltél, tehát amit ők tettek az nem is történt meg!


"Aki haszonszerzésből dolgozik, az az én szememben egy senki."

látszik, hogy nem fogtál még kapát a kezedbe soha. Tudod a munka büdös, és azért csináljuk hogy az anyagi testünket tápláljuk vele. Értem én, hogy te úgy képzeled el a jövődet, hogy te majd gondolkozol mindenféle hülyeségen, és megmutatod az embereknek a helyes utat, csak

1, senkinek nincs szüksége az idióta elméleteidre

2, éhen fogsz halni.


persze van olyan ember, aki szellemi munkával segíti előre az emberiséget, de a hsz-eid alapján te nem ilyen leszel.

2011. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
18 éves a hősünk, szóval képzelem, hogy milyen sok fogalma van a kemény munkáról, haszonszerzésről és társairól.
2011. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 A kérdező kommentje:

jajjmár. ma is 100%-ban általam termelt kaját csináltam magamnak... Az önfenntartás nem egyenlő a haszonszerzéssel.


Amúgy nem érveltek valami jól... konkrétan a személyeskedésen kívül még semmit nem hoztatok össze...

2011. szept. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!