Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
 81/109 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg 18 éves takonyként ennyire hülyének lenni, na az a veszélyes, és nem kicsit.
2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 krameri ***** válasza:

Miért kéne mindenkinek utódokat nemzeni?

Mert ez az élet értelme. Ez a természetes állapot. Élőlényként a feladatunk. (tudom a mai civilizációban hihetetlenül hangzik, de a természetben így van.) Isten is azt mondta: Menjetek és szaporodjatok! Ez van minden élőlénybe kódolva. Csupán az emberi hülyeség találta ki ezt az utóbbi évtized/századokban, hogy egyáltalán belegondoljon, hogy vállaljon-e gyermeket.

És nem bebeszélem ezt, a b*ziság biológiailag természetellenes, ez tény.

2011. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:
21:32 és még engem akartok biosz órára küldeni... xD
2011. szept. 20. 21:36
 84/109 anonim ***** válasza:
77%
Jól sejtem, hogy homoszexuális vagy? Gyanúsan véded a b*zikat...
2011. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 A kérdező kommentje:
21:59 miért nem zsidó?
2011. szept. 20. 22:03
 86/109 anonim ***** válasza:
Vagy akár néger, de ne tereld el a témát, szóval hogy állsz búzaság tekintetében?
2011. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg... Szerintem nem értettél meg. nem egy rugóra jár az agyunk.
2011. szept. 20. 22:21
 88/109 anonim ***** válasza:
100%
Az holtbiztos, viszont feltűnt, hogy ugyan nem reagálsz mindenre, de ha valaki a homoszexuálisokról ír egy szót is, arra rögtön jön a reakció. Gyanús egy csöppet.
2011. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
Ez normális reakció egy libsinél. Azzal, hogy megvédi a perverzeket, megmutatja a világnak, hogy mennyire nyílt és modern gondolkozású.
2011. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:
22:47 ?!?! neked mi bajod van? Olvasd már el a kérdést, meg olvasd vissza a kommenteket! Én a társadalmi rendet szeretném, csak az olyan szenny-hulladékok, mint a nacionalisták meg a többiek, ezt lehetetlenné teszik.
2011. szept. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!