Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 A kérdező kommentje:

21:50 sokkal inkább tudom mint sokan akik hirdetik, hogy ők milyen magyarok!

Aki másokat a magyar népből kitaszít, az nem magyar. Tudod, olyan ez, mint hogy mindenkit tolerálunk, csak az intoleránsokat nem. Ha valaki azt mondja, hogy a magyar népbe XY nem tartozik bele, mert blah-blah, az nem magyar. Vagy, ha már magyar nép más, akkor mondtam, felőlem lehetek piréz is. Ki tart velem?


Ja, amúgy meg Erdélyben voltam. Nagy élmény volt.

2011. szept. 18. 21:57
 42/109 bitangbigtank ***** válasza:
60%
Te kérdező már nem azért, de a melegeket mért kéne elfogadni? A melegség az természet ellenes, elég lenne ha 4 fal között lerendeznék a melegek egymással a dolgukat.. nem hogy világnap nekik..Nem azt mondom hogy írtsuk ki őket, de szánalmas hogy ha van 10 milla hetero és 5 ezer homo akkor a10 milla alkalmazkodjon az 5 ezer homohoz
2011. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
100%

21:50 vagyok.


Az a baj, hogy azokat is toleráltuk, akik elfoglalták az országunkat. És most fülünket, farkunkat behúzva engedelmeskedünk nekik (bér-rabszolgaság stb.), mert az 'oszd meg és uralkodj' elvét alkalmazva, sajnos, azt kell, hogy mondjam, sikerrel jártak. Itt is folyamatos egymásnak esés van, folyamatos egymásnak segítség helyett.


Politikusok, államformák jönnek-mennek. Magyarországon akkor lesz újra rend, ha a Szent Korona visszakerül méltó helyére.. Ehhez kellene rendet, alapot teremtenünk (magyar nemzet lévén), nem állandóan azon acsarkodni, hogy ki miben hisz.


Egy cél, egy szent akarat kellene, hogy a szemünk előtt lebegjen. Amíg ez nincs meg, nem lesz változás. Utánam következő kommentekből pedig szépen le lehet majd szűrni, hogy ez megvan-e vagy nincs. Trianon is ezért történt. Elég erősek vagyunk ahhoz, hogy kimásszunk ebből a káoszból..


Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek Magyarország feltámadásában.


Ez az én vallásom, ez az én életem,

Ezért a keresztet vállaimra veszem,

Ezért magamat is reá feszíttetem.


Szeretném harsogni kétkedők fülébe,

Szeretném égetni reszketők lelkébe,

Lángbetűkkel írni véres magyar égre:


Ez a hit a fegyver, hatalom és élet,

Ezzel porba zúzod minden ellenséged,

Ezzel megválthatod minden szenvedésed.


E jelszót, ha írod lobogód selymére,

Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe,

Halottak országát feltámasztod véle.


Harcos, ki ezt hiszed, csatádat megnyerted,

Munkás, ki ennek élsz, boldog jövőd veted,

Asszony, ki tanítod, áldott lesz a neved.


Férfi, ki ennek élsz, dicsőséget vettél,

Polgár, ki ezzel kélsz, új hazát szereztél,

Magyar, e szent hittel mindent visszanyertél.


Mert a hit az erő, mert aki hisz, győzött,

Mert az minden halál és kárhozat fölött

Az élet Urával szövetséget kötött.


Annak nincs többé rém, mitől megijedjen,

Annak vas a szíve minden vésszel szemben,

Minden pokol ellen, mert véle az Isten!


Annak lába nyomán zöldül a temető,

Virágdíszbe borul az eltiport mező,

Édes madárdaltól hangos lesz az erdő.


Napsugártól fényes lesz a házatája,

Mézes a kenyere, boldogság tanyája,

Minden nemzetségén az Isten áldása.


Magyar! te most árva, elhagyott, veszendő,

Minden nemzetek közt lenn a földön fekvő,

Magyar legyen hited s tied a jövendő.


Magyar, legyen hited és lészen országod,

Minden nemzetek közt az első, az áldott,

Isten amit néked címeredbe vágott.


Szíved is dobogja, szavad is hirdesse,

Ajkad ezt rebegje, reggel, délben, este,

Véreddé hogy váljon az ige, az eszme:


Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek Magyarország feltámadásában!


Ámen.

2011. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 A kérdező kommentje:
22:10 ha nem a tévét meg a kurucinfót bámulnád egész nap, akkor tudnál is valamit a természetről.
2011. szept. 18. 22:12
 45/109 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy azokat is toleráltuk, akik elfoglalták az országunkat. És most fülünket, farkunkat behúzva engedelmeskedünk nekik (bér-rabszolgaság stb.), mert az 'oszd meg és uralkodj' elvét alkalmazva, sajnos, azt kell, hogy mondjam, sikerrel jártak. Itt is folyamatos egymásnak esés van, folyamatos egymásnak segítség helyett.

" ---- Te 21:50! Ne erőlködj, az ilyen agyatlanoknak ez csak "összeesküvés elmélet".

2011. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 A kérdező kommentje:

22:11

Bocsi, de szerintem hülyeség, amit írsz. Én csak a vécéülőke-tanban hiszek! A szüleim most vettek egy új vécéülőkét. Azóta minden csupa szar. Ha a régi vécéülőke visszakerülne a helyére, akkor minden egy csapásra megoldódna! A WC nemzetségben csak akkor lesz újra rend.

2011. szept. 18. 22:22
 47/109 A kérdező kommentje:
22:15 jajj hagyjuk már. Az, hogy Németország Magyarországtól fog áramot vásárolni, hogy ott bezárhassák az atomerőműveket, az bérrabszolgaság. Mi felrobbanhatunk. Ők megtehetik, hogy bebiztosítsák magukat. De hogy ez lenne világ nagy problémája? Jajjmár :D Szerintem halvány fingotok nincs arról, hogy mi van.
2011. szept. 18. 22:25
 48/109 A kérdező kommentje:
[Amúgy ezt a hosszú verset nem lehetett volna inkább belinkelni? Tisztelettel kérem, hogy az 5 sornál hosszabb verseket nem a bejegyzésbe írjátok már! Eléggé zavaró.]
2011. szept. 18. 22:27
 49/109 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt válaszadók! Fölösleges írni hiszen bármit írunk mi vagyunk az idióták, a kérdező viszont tévedhetetlen. Idióták vagyunk azért is mert 5 sornál többet merészelünk írni válaszainkban holott ez Őfelségét zavarja. A következő tényleg az lesz hogy hogy merészelünk válaszolni egy olyan tévedhetetlen és minden szempontból felettünk álló nagyszerű ember kérdésére mint jelen kérdés feltevője.
2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 A kérdező kommentje:

22:54:

ilyen aranyos választ se láttam még :D

Lehet hogy arrogáns személyiség vagyok... Bár inkább neurotikusnak szoktak nevezni... Na de még mindig elbeszélünk egymás mellett. Én mondok valamit, ti válaszoltok másra. Szerintem nem bennem van a baj, elvégre ez az én kérdésem. A kérdésre meg ugye eddig nem sok valódi választ számoltam. Mindenki csak azt írogatja, hogy ki a hibás. Meg már én lettem a hibás. Vagy már nincs is hiba. Ki tudja?! Ez a kérdés kezd már a humor kategóriába esni. És bizony, igen eléggé zavar az a hosszú vers. Gondolom téged is zavarna, ha beírnám:


Blah-blah-blah-blah

Blah-blah-blah-blah


Húsz versszakban. Szerintem agyhalált szenvednél, mire az értelmes, vagy legalábbis érdekes részhez jutnál. Ennyi erővel begépelhetném szanszkrit nyelven az egyész Bhagavad-Gítát, esetleg héberül a Sátán Gorajban című Singer regényt. SENKI SE OLVASNÁ EL.

2011. szept. 18. 23:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!