Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
26%
Légy szíves definiáld, hogy mi számít középszintű életnek!
2018. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 anonim ***** válasza:
26%
Nem költözök, nem egy ilyen bandától függ a dolog, aki meg akart az elment. Neked meg csak évek óta a pofád jár, és még a következő választás idején is itt fogsz hőbörögni a hozzád hasonló söpredékkel. ;)
2018. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
37%
Kint is az él jól akinek van egy jó szakmája. Nem kell egyetemi végzetségre gondolni. Autószerelő rokonom most egy millát keres átszámítva. Tíz éve kinn van most vett házat. Targoncásként két ismerősöm 380 -ezret keres. Mindhárman Németországban. Utóbiaknak ebből lemegy a drága albérlet is ugye. Nem is értem itt is lehet 200-240 -et is keresni felénk . Hol éri meg már akkor 380 -ért kint targoncázni?
2018. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon jó lenne ha elmennél,a magadfajta csak elszívja az értelmesek elöl a levegőt. Nem fogunk könnyezni utánad.
2018. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
88%

Akkor is elköltöm, ha nem a Fidesz nyer.

De amúgy tuti ők nyernek.

2018. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
88%
*elköltözöm
2018. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is volt egy kemény baloldali ismerősöm, aki még 2007-ben mondta, hogy ha valaha is Fidesz-győzelem lesz, ő így meg úgy elhagyja az országot. Most 2018 van. Szerinted hol van? Persze, hogy nem ment sehova, csak a szája járt.
2018. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 A kérdező kommentje:

Azért annyira kíváncsi vagyok azokra akik ennyire bátran mondogatják hogy menjek el, hogy ki fogja fizetni a nyugdíját, mert hogy itt fiatalság nem fog maradni az hétszentiség (én is azokhoz a több százezer fiatalhoz tartozom akik fontolgatják a kiköltözést)

Kérlek válaszoljatok erre a kérdésre hogy hogy mi fog veletek illetve ezzel az országgal történni ha kétszer annyian lesznek nyugdíjasok, segélyeztek mint amennyien dolgoznak?

Annyira kíváncsi lennék hogy azután is ennyire lenne-e kedvetek nagyarcosodni.

(Azokhoz szólok itt akik ennyire ellenem vannak)

2018. febr. 24. 21:55
 29/130 anonim ***** válasza:
66%
Ha majd nem lesz aki kitörölje a hátsójukat vén bevizelős korukban, akkor majd tuti elgondolkodnak ezen.:D De amúgy meg is érdemlik, ide vezetett a butaságuk.. Nem túl szép öreg kor vár rájuk annyi tuti.. Nyugdíj nélkül nehéz lesz a híd alatt eltengődni.
2018. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
94%

"ki fogja fizetni a nyugdíját"


Senki. A mostani 35-40 éves korosztálynak már biztosan nem lesz nyugdíja és akiknek van egy kis sütnivalójuk, azok így is tervezik a jövőjüket. Pl vesznek 1-2 panel lakást "nyugdíjas" korukig és annak a bérleti díjából fognak élni idősebb korukban.

2018. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!