Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

23:09

Ott a pont!

2011. júl. 3. 23:11
 22/83 anonim ***** válasza:
57%

Ez így van,onnantól hogy gyerek születik,kifordulnak magukból,és mindenkit el kezdenek utálni,minden szomszédba belekötnek.Gyermektelen,kutyás,macskás,bármilyen kisállatos szomszédot támadnak a gyerekesek.

Mi nem foglalkozunk a szomszédokkal,kinek gyereke van,kinek kutyája,macskája,mindenki élje a saját életét,és ne a másikkal foglalkozzon!

2011. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, kicsit túlérzékeny a szomszédod, igazítsd el kicsit, de csak finoman.

Mi kertes házban lakunk, délután van, amikor 1-2 órát ugat, vakkantgat végig a kutya... Hát istenem, kutya, ne éjjel csinálja, az a lényeg... :D


21/L

2011. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
65%
Kedves szitkozódó! Örülök, hogy így sikerült felbosszantanom. :) Szánalmas vagy. És te is menj le kutyakakit szedni inkább...
2011. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a 'gyerekesek külön állatfaj'-os hozzászólónak és a kérdezőnek sincs gyereke még... Vagyis lerí róluk hogy nincs. Kíváncsi vagyok hogyan vélekednek majd, ha eljön az ő idejük a babázásnál.

(Kutyám nekem is van, nagyon szeretem DE tudom hol a helye és nem kínzom egy 4x4 m szobában, hanem ott van neki egy egész udvar...)

2011. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
56%

A mi szomszédunk kutyája is csak addig ugat, amíg a drágalátos gazdi haza nem jön. De addig... egyfolytában. Roppant idegesítő. Arról nem is beszélve, ha jön a jégkrémes kocsi. Előtte és utána 1 óráig, mintha farkas vonítana a szomszédban.

Ahogy a gazdi lépéseit meghallja (meglátja, megérzi a szagát: nem tudom) kuss lesz.


De csak éjszaka ne ugasson, mi???!!!

2011. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
54%
Ebben a társasházban kultúr emberek laknak, kivéve egy kutyásat, akiket hhamarosan kirakunk. Társasházi szabályzat tartalmazza az állattartást, ők nem tartják be, nem is akarják, így költöznek. Remélem valami csini ölebet szerzel magadnak, akit egy csúnya roti megnyalogat majd. :))))
2011. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
53%

ma 23:24

Ne vedd sértésnek, de annyira látszik, hogy a korod prefixe egyes :D Gyerekes gondolkozás, de nagyon :)

2011. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
41%

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:30


Köszi. :) Panelos állatkínzók vannak itt elég rendesen....

2011. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
23%
Na kutyások menjetek aludni, mert lassan kukorékol a kakas és lehet menni kutyát sétáltatni, meg kutyakakit szedni, amit úgysem tesztek meg, és amibe holnap beleléphetünk... :)
2011. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!