Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
Ha meg nem, akkor úgysem lesz annyi eszed, hogy eszed hiányát sajnáld...
2011. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
64%

Na,arra is beneveznék,ahogy elviszik a kisállataimat!

Szerinted utána mi történne a szomszéddal?

2011. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
Na joccakát....
2011. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Pezsgőt bontana és te meg szednéd a sátorfádat. :)
2011. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
60%

"Te is leszel vén...Ja, és a legegyszerűbb azt mondani, hogy a konfliktus talál rád... Ez olyan mint ráfogni a nyuszira és inni még egy pohárral. Gyerek vagy még. :) Nem baj, majd felnősz és remélhetőleg több eszed lesz..."


Már most több eszem van, mint neked. Már ami az állatokat illeti..És a neveltetést.

Mondom, nem volt benne részem konfliktusokban. Sőt, szinte semennyiben nem volt.

De én sosem kerestem, és nem is fogom keresni a balhét. Ha rám talál, az erősebb éli túl. Túl kell élni a rendszert. Nem kell hagyni ,hogy sodródj az árral.

A vénasszony csak rá érthető, az olyanokra, akik mindenbe beleszólnak. A többi, aki kedves és ellehet beszélgetni velük, nem arrogánsak azokat néniknek szoktam hívni, és mivel aranyosak, az ilyen néniket kedvelem. És az ilyen nénikből kéne több :).

2011. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
0%
Az olyanból, mint te meg egy sem... :D
2011. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
50%

Most köszönsz el,amikor éppen már majdnem meggyőztél,hogy lehet Én költöznék el?

12 év alatt nem nagyon sikerült még senkinek kitenni,de ha gondolod,próbálkozhatsz,adjam meg a címet?

2011. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
60%

"Az olyanból, mint te meg egy sem... :D"


Dehogynem. Ha több ilyen lenne mint én, és nem egoizmusból, ez tény, akkor nem lenne ennyi seg.gnyaló birka, aki együtt béget a nyájjal, mint te. :D:)

2011. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
60%
vagy mint manapság a legtöbb ember.
2011. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim válasza:
28%
de jó hogy nekünk nem ilyenek a szomszédok...:D Múltkor ültem a WC-n és fingtam egyet és mivel a szomi WC-je meg a mienket csak egy kis fal választja el a SZOMSZÉD ÁTSZÓLT ÉS AZT MONDTA HOGY EGÉSZSÉGEDRE!! xDD
2011. júl. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!