Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
45%

Ha a szabályzatot nem mutatták neki, és nem tudtak róla úgy költöztek be, akkor nem lehet kilakoltatni őket.

Ez pedig az én Szabályzatom!;) nyazsgem! :D

2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
szabják meg...elírtam, késő van...
2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
42%

a szabályzatoddal kitörölheted a kutyusod popóját és utána meg a pici szádat

nem úgy van, ahogy gondolod...sose költözz ügyvéddel egy társasházba, de még egy utcába se....

2011. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
60%
Én meg a ti szabályzatotokkal törlöm ki a ti seggetetek, de véletlenül sem az enyémet mert nem vagyok seg.gnyaló úgy mint az ilyenek mint te;).
2011. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

a nem tudás nem mentesít

ergo: ha nem tudod, hogy nem szabad a piros lámpán átmenni, attól még a rendőr megbüntethet... :)

2011. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:

na, ez jó... :D

seg.gnyaló? miért is vagyok az? ez is valami kedves szófordulat, vagy valamire alapozod is? :)

2011. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
54%
A linkelt dolog nem azonos a házirenddel, amit lakógyűlésen hoznak meg. A házirend még hozzájárul pluszban. Tehát "konyhanyelvre" lefordítva: A lakó, akit zavar a társasházban lévő állat által okozott zaj, bűz stb nyugodtan fordulhat az illetékes önkormányzat jegyzőjéhez.
2011. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:

Na szóval van itt még egy 79%-os... :)

Tehát nem én linkeltem...a másik 79%-os, bár úgysem hisztek nekem, de nem érdekel... :)

2011. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
50%

Milyen okiratról hadoválsz?Az állattartási szabályzatról írtam,hogy abban,mi lakók döntünk!És mint ahogy azt sem "szabályozzuk",hogy ki,vagy kik vásárolhatnak lakást az épületben,azt sem "szabályozzuk",hogy tarthat e kisállatot,vagy sem.Ha akar,szíve joga tartani.

Bár,azt azért megjegyzem,lenne néhány ötletem,kiket kellene "eltiltani" a lakásvásárlástól...

Ja,és innen is költöztek már el,erősen ajánlott volt nekik,de nem állattartás miatt,hónapokig tűrtük,azután menniük kellett.Elhiheted,hogy milyen szépen,rendben szedték a sátorfájukat.

2011. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
Mindegy, én hiszek neked :)
2011. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!