Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom a 4-es és a 10-es § (paragrafust) neked!

Ez egy általános állattartási rendelet társasházban.

2011. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:02


Ezek szerint te nem találkoztál még olyan emberrel, aki bárhol elhajt bárki a jó édes k....... vagy ha finomabban akarjam magam kifejezni meleg éghajlatokra:-D.

Szerencsére vannak ilyen ismerőseim, ha te véletlenül velük összefutnál, és ez nem fenyegetőzés semmi ilyesmi csak most hirtelen ez jutott eszembe... Te olyat kapnál, mint még addig semmit mástól! Abban biztos vagyok:-) És nem verekedésre gondolok, fizikai erőszakra..Nem. Csak puszta eszmecserére, vagy ha úgymond vitatkozásra. Te onnan nem jönnél ki győztesen.

Tudod, vannak olyan emberek, akik nem tűrnek úgy, mint az a költözésre kényszerített pár. Gondolom tényleg nem találkoztál ilyenekkel még össze. De ha ne adj Isten még is sikerülne egy ilyennel összeakadnod egy veszekedés során, reméljük a végén megmarad a hajad. :-)


Egyet mondok összegzésképp: nem hagyom, hogy mások irányítsák a sorsom, sem az életem, vagy megmondják mi a helyes hány állatot tartsak a SAJÁT lakásomban, ott ahol ők nem laknak. és mivel nem is hagynám magam, lehet, hogy ez így furán hangzik, de biztos, hogy nem te jönnél ki győztesen ebből a vitából! annak a 82%-osnak igaza volt ilyen szempontból. ez sem fenyegetőzés. csak tény, hogy vannak ilyenek is. eddig szerencséd volt, hogy nem futottál ilyen emberrel össze, aki lesz@rná a te listádat. mert én nem tartom szabályzatnak. az a szabályzat, amit az emberek együtt írnak össze és elfogadják a döntést. a kutya tartó pár ott volt? ha nem, akkor érvénytelen.

2011. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
0%
Kiscsillag, 8 lakásos új építésű társasházban lakom, amit nem a férjem rakott a popóm alá, és nem a 8. kerületben van...Ja, bocsánat, két éve adták át, akkor már nem új építésű, elnézést kérek a valótlan állításomért. Amúgy mennyire látszik rajtad, hogy egy felszínes ember vagy. Nem attól különb valaki, mert új építésű lakása van. Amúgy az intelligencia nem pénztől függ. Kérkedő, kisebbségi komplexusokkal küzdő lény vagy... Ajánlok figyelmedbe egy jó pszihológust, de ne hozzám gyere, jelenleg itthon vagyok, és az ebtartókat üldözöm szabadidőmben. :)
2011. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
Úgy vették a lakást, hogy ez volt a szabályzat, és fenyegetőzni a nagyszájú senkiházik szoktak. Amúgy a szabályzatot nem én raktam ki, véletlenül sem a büdös levegőjű 13. kerületben lakom....
2011. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
További szép estét neked...az enyém már jól telik hála neked. :)
2011. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

Nem fenyegőzésre gondolok te. Látom ezt is félreértetted, írtam eszmecsere vagy ha úgy tetszik vitatkozás. Ha neked ez fenyegőzés, akkor a te h.ülye szabályzatodat is annak lehet venni.

Köszönöm, nekem is felvillanyoztad az estémet. Jobban telt, és fog telni. :) Szeretek veszekedni, még ha én nem is veszem annak. :)

2011. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:

" reméljük a végén megmarad a hajad. :-) "

ez szerinted nem fizikai erőszak, te (ahogy te írtad...)

Isten nem adhatott mindenkinek észt, és mint írtam a szabályzatot nem én raktam ki

egy az önkormányzati, és én társasházi alapító okiratról beszéltem....a kettő között van némi különbség, de ha nem érted elmagyarázom...

2011. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%

Miért,hol írtam,hogy Pesten lakunk?

Lényeg,hogy nálunk az a "szabály",amit a többség elfogad,megszavaz.Szokott lenni lakógyűlés is ám,és ott,közösen hozzuk a "törvényeket".Az ilyen sz@rok,amit belinkeltél,meg nem érdekelnek senkit nálunk.Te itt emberedre találnál az biztos.

2011. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:

"" reméljük a végén megmarad a hajad. :-) "

ez szerinted nem fizikai erőszak, te (ahogy te írtad...)

Isten nem adhatott mindenkinek észt, és mint írtam a szabályzatot nem én raktam ki

egy az önkormányzati, és én társasházi alapító okiratról beszéltem....a kettő között van némi különbség, de ha nem érted elmagyarázom..."


Először te kiálltottad ki magadnak a szabályzatod. Nem kell elmagyarázni értem már.

Azt a hajas dolgot pedig úgy értettem,(látom megint nem megy a szövegértés pedig világosan megírtam, hogy nem fizikai erőszakra kell gondolni) hanem úgy megmondaná neked a dolgok mi voltát, hogy szerintem te addig még olyat mástól nem nagyon kaptál. Ezért írtam azt, amúgy is az csak egy fajta szóhasználat, nem kell komolyan venni. Irónia pl. :)

2011. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:

kedvesem! elmondom még egyszer, hogy nem én linkeltem be, véletlenül sem ott lakom, és kérem olvasd el újra az utolsó bejegyzésem...köszönöm

a társasházi alapító okiratot alapításkor szablyák meg, nem változtatgatnak rajta két hetente... a nevében is benne van...alapító okirat

melyik szót nem ismered?

2011. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!