Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
60%

Mert szerinted mindenki olyan szent, hogy az összes percét az illemnek, és a rendnek szabályozza és aszerint él? Mindenki ilyen szent, hogy minden sz@rt betart, amit a segge alá nyomnak, és seggnyal.ó híven alá is írja, mert az a köznépet szolgálja. Hát idefigyelj, lehet te ilyen vagy. De én nem. Nekem valójában tényleg lehet jól jönne egy kis elzárt terület, ahol csak magam élhetek, de én rohadtul nem vagyok a szabályok híve. Persze mindig tudtam és tudom is, hogy mit hogy kell, hogy nem megyek át a piroslámpán, nem lopok , nem verek ölök meg senkit, nem hallgatom éjjel 11-kor a zenét és nem kopácsolok meg verem a falba a szöveg reggel 6 órakor, meg stb..

De az ilyen kis jelentéktelen, semmilyen szabályzatok mint amit te összehordassz, nagyon feltudja zaklatni az én is kis lelkivilágomat úgy, hogy érzem, hogy mi lenne az igazságos de még sem az, mert néhány olyan fđszkalap akik ezt létrehozták verik a nyálukat meg örülnek a markukban ,hogy dicsak ki vagyok he? more? A góré! Sz@rok a górékra egy jó nagy fo.sosat! Ha úgy van!

Engem maximum úgy lehetne onnan elköltöztetni, ha a házat onnan elvinnék velem együtt, vagy bombát dobni rá. Engem onnan nagyon nehezen vagy sehogy nem tudnál te elköltöztetni! ;) Remélem lesz ilyenben részem, be szeretném bizonyítani, hogy nem csak a levegőbe beszélek. Ha még is lesz ilyen, a jó oldalát fogom nézni és kihozok belőle azt amit csak lehet. Kihívás elfogadva!

:D

2011. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:

Előbb nőjj fel és dolgozz meg a lakásodért, hogy legyen honnan kirakni... :)

Isten hozott a csapatban másik 79-es.... :)

2011. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
69%
Azt Én is megnézném,hogy kényszerítene Engem,egy szomszéd arra,hogy a saját tulajdonomból kiköltözzek.
2011. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
43%

" Előbb nőjj fel és dolgozz meg a lakásodért, hogy legyen honnan kirakni... :)

Isten hozott a csapatban másik 79-es.... :)"


Meg is fogok élni hidd el. Bennem meg van a motiváció. :)

2011. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
38%
Ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy a konfliktust keres, nem a normális együttélést.... NEm is vagy társasházba való...
2011. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
Két 79-es ossza itt az észt?
2011. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
A törvény, amit bírósági úton érvényesíteni lehet, ha szép szóval nem megy. De nem hiszem, hogy valaki szeret olyan helyen lakni, ahol a szomszédok alátesznek...7 az egy ellen? Sok lúd disznót győz, tartja a mondás....
2011. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
31%
Az állattartásra vonatkozó szabályzat alapján bírságot, illetve végső esetben az állat elkobzását rendelheti el az önkormányzat! Nem a lakásodat fogja elvenni, te tökéletlen, hanem a kutyuli megy. De mindegy, ilyen kultúra mellett, én inkább lelépek. Mehettek kutya$zart szedni, hogy én is megfelelően vágjak vissza!
2011. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
61%

"Ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy a konfliktust keres, nem a normális együttélést.... NEm is vagy társasházba való..."


Nem én keresem a konfliktust, a konfliktus talál rám. Erről már nem én tehetek. Bár még nagyobban nem volt benne részem.

Éppenséggel de, társasházba való vagyok. Panelba lakunk már mióta, és eddig nekünk is csak vénasszonyokkal gyűlt meg a bajunk, de az is lám érthetetlen módon, mindenkibe belekötött senkivel sincs jóban, nem is beszél senkivel..

Csak hagyjanak békén ilyen bar.om szabályokkal mint amit te összehordassz itt, és akkor béke lesz. Nyugalom.

Még a zenét sem hallgatom hangosan. ;) Nekem az alaphang is megfelel, nem kell bömbölteni.

2011. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
Te is leszel vén...Ja, és a legegyszerűbb azt mondani, hogy a konfliktus talál rád... Ez olyan mint ráfogni a nyuszira és inni még egy pohárral. Gyerek vagy még. :) Nem baj, majd felnősz és remélhetőleg több eszed lesz...
2011. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!