Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Elérne valamit? Jogilag? Kaphatnánk érte büntetést? Nem állandó ugatás, szerintem egy-két vakkantás volt, délelőtt, este-éjjel soha. Máskor, másoktól nem volt panasz a kutyára, első alkalom.

Az egyik szomszéd fenyeget, hogy kihívja a rendőrséget, ha mégegyszer kutyaugatást hall. És ha nem vagyok itthon, ugye, nincs hogy megakadályozzam, hogy ugasson a kutya.

Amúgy tömházban lakunk, ha ez szamít.


2011. júl. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
67%
Milyen érdekes.18 lakásos házban lakunk,9 családnál van kutyus,4 családnál pedig cica.Soha nem ugatnak,nem vonyítanak,mondjuk mi nem is hallgatózunk direkt,hogy mikor lehetne beléjük kötni.Van olyan szomszédunk,akik úgy hoztak kutyát a lakásba,hogy 2 év eltelt,mire észrevettük,hogy van.Ja,mi dolgozunk,nem érünk rá egész nap hallgatózni,meg leskelődni,szomszédokat macerálni.Isten ments a nyugdíjas,leszázalékolt,2-3 gyerekes gyesesektől,mert megőrülnek az írígységtől,beleőrülnek a haragba,a rossz indulatba,egymás szapulásába.
2011. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
26%
Igényes házban lakhatsz, ahol ennyi állat van... Ez esetleg nem állatkínzás szerinted? Be sem költöznék ilyen helyre...bár gondolom ezt nem bánod. :)
2011. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
54%
79%-os!Áruld már el,hogy raksz ki Engem,mint tulajdonost?Igazán érdekelne!
2011. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
10%
Társasházi szabályzatunk szerint egy kutyát lehet tartani, nekik van 4... Mindenki szólt már ezért, aláírásgyűjtés, ha nem megy, feljelentjük közösen. Amúgy árulja a lakást. :)
2011. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
45%
Harcoslelkű tinédzser :) A forradalomban nagy sikered lett volna... (Bocsánat, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak az irományodra. Tényleg sokat lehet rajta nevetni, és ezt nem rosszindulatból mondom.)
2011. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
55%
Biztos valami sznob környezet, csak azok tartanak ilyen szabályokat.:)
2011. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
10%
Hívjuk kultúrnak, ne sznobnak... Nem gettó, maradjunk annyiban....
2011. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert 12 év alatt ennyi kutyus került a házba,még nem fogom eladni a lakást,bármennyire "igénytelen" is.Lehet meglepődnél,a Te panelod után,látnál egy ilyet is,amiben mi lakunk.Nem sokára el akarjuk majd adni,mert le akarjuk cserélni egy új lakásra.
2011. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
0%
Nem panelban lakom... :) Ott nincsenek ilyen szabályok. De most jó a lelkednek, hogy felvágtál az új lakásoddal? Amúgy mielőtt beköltözöl kérlek nézd át a társasházi alapító okiratot, nehogy úgy járj, mint a kedves kutyusos szomszédom :) Mert nálunk benne van...
2011. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
31%

" Harcoslelkű tinédzser :) A forradalomban nagy sikered lett volna... (Bocsánat, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak az irományodra. Tényleg sokat lehet rajta nevetni, és ezt nem rosszindulatból mondom.)"


Köszi,én jó néven veszem. :D

Tudod, engem nem zavar az ha valaki nem szereti az állatokat, mert van ilyen. Csak nem tudom mit nem lehet szeretni az állatokban, mikor kb olyanok mint a gyerekek. Őket is nevelni kell. A gyerek is rossz útra téved, ha rossz nevelést kap, vagy nem foglalkoznak vele. Vagy elhanyagolják, akkor olyan is lesz. Az állatokat is nevelni kell. Ennyi az egész lényege. A másik ami zavar, hogy még ki is nyilvánítják az utálatukat, mint az a 79%-os. Nem bosszant fel, csak ilyenkor szépen szeretek visszavágni.:) ;)

Menjél a nyóckerbe vagy börtönbe, vagy Amerikában oda ahol a rosszabbik fajta négerek laknak(nem,nem amcsi filmekből, a való életben is vannak olyan helyek, ahol a négerek közt fehérként élni elég veszélyes. de hát nem kell túl messzire menni sem...), ott aztán látnál te gettót, hogy örök életedre megbánnád azt amit most kimondtál. Ki nevet a végén? A végén te nyüszítenél, mint egy megrémült kis nyuszika..;) De én még akkor is adnék egy esélyt neked.

2011. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!