Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megérné karate edzésekre járnom?

Megérné karate edzésekre járnom?

Figyelt kérdés
19 vagyok, 188 centi, 115kg. Az utóbbi időben inkább elgyengültem, mintsem erősödtem. Próbálok minden nap tenni azért, hogy fogyjak és erősödjek, és egy barátom ajánlotta a karatét. Lenne értelme elkezdenem annak ellenére, hogy tényleg gyengének érzem magam?
2019. szept. 16. 20:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%

Nagy szar a karate

Én régen karatéztam de váltottam bokszra.Nem véletlenül.Keress normális küzdősportot

2019. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21: Aha, aztán mit, hogyha az országba alig van normális edzés stílustól függetlenül? Ne, azzal a városi legendával ne gyere, hogy minden boksz edzés jó. Bőven van olyan boksz edzés, ami az általatok fikázott Karate edzések színvonalát se éri el. Ráadásul ígyis ott van a fejsze az országos boksz felett ahogy anyagilag kinyírták az egész szövetséget.
2019. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%

Jólvan de a boksz akkor is egy hatékony stílus.Van rendes kardió,erőnlét,zsákolás,sparring,a karate edzésen meg formagyakorlatokkal meg kihonnal cseszik el az időt ahelyett,hogy az erőnlétet fejlesztenék.Technikailag is mesze hatékonyabb a boksz a karate merev mozgásformájánál.

Szerinted miért nincsenek karatésok,kungfusok az MMA-van?Mert nem tudták felvenni a versenyt a nyugati küzdőstílusokkal..

2019. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23, vannak. Vannak az MMA-n.
2019. szept. 26. 06:33
 25/30 anonim ***** válasza:
Dehogs vannak
2019. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
De, vannak.
2019. szept. 26. 10:39
 27/30 anonim ***** válasza:

Kik?

Van talán 1-2 ex karatés,de sok karatét nem látsz tőlük..

2019. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Attól mert neked önmegvalósítási problémáid és feltűnési viszketegseged van, még vannak. A kérdés az volt, hogy az én alkatommal megéri-e karatéra járnom, nem pedig az, hogy mi másra lenne értelme, sem az, hogy más sportot degradáljon itt bárki is, vagy épp a gyenge magatartása miatt velem kezdjen el veszekedni a tényeken pusztán azért, mert a látóköre szűkebb, mint a segglyuka.
2019. szept. 26. 21:42
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát menj el de egy 50 kilós thai boxoló csaj szét fog csapni.Ha neked megéri..
2019. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szóra sem méltatlak inkább. Szánalmas a hozzáállásod. Ráadásul most még a hímsoviniszta hajlamod is lebegteted azzal, hogy degradálod a női sportolókat.
2019. szept. 27. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!