Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utálom a tesit, hogy vonhatom...

Utálom a tesit, hogy vonhatom ki magam alóla?

Figyelt kérdés
Utálom a tesit, mindig kint vagyunk, pedig már nincs jó idő. Tegnap első, ma pedig első két órában volt tesi, hideg volt, ennek ellenére ugyanúgy kötelező a rövidújjú tesipóló és a rövidnadrág, lányoknak is. Én pedig majd megfagyok.

2019. okt. 8. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérj felmentésg háziorvostól. Én megfázós voltam, és amikor egy ilyen tesiora után tüdőgyulladásom lett, elegem lett, elmentem háziorvoshoz, és felmentettem magam. Végleg. Soha nem bántam meg.
2019. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
69%
Pedig sajnos muszáj. Átérzem, minden tesitől meg vagyok halva, nagyon utálom, de muszáj túlesni rajta. Ha lány vagy, és olyan iskolába jársz ahol ez megengedett, szólj, hogy megjött, és rosszul vagy. De ez meg azért nem jó, mert ha tényleg megjön, már nem hinné el a tanár. Szóval azt ajánlom, hogy viseld el valahogy.
2019. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálunk kötelező a hosszúnadrág, a fiúknak és a lányokak egyaránt, ha hideg van. Ha meleg, abba vagyunk, amiben nekünk jó, csak legyünk átöltözve és a sulimintás póló legyen rajtunk.

Nálatok miért ilyen kegyetlen a tanár? Nő avgy férfi? Nekünk férfi, mégis kedvesebb, mint a nő.

2019. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha legalább két számjegyű az IQ-ja egy tesitanárnak, fel kéne fognia, hogy nem egyforma minden ember, és valakinek kevés a rövidnadrág és rövid ujjú póló ilyen időben, mert megfázhat tőle. Kérd meg a tanárod, hogy te melegebb ruhát vehess fel. Elvileg értenie kell ezekhez, hiszen egyetemen tanult ilyenről, és még tanácsot is kéne tudnia adni, milyen ruha jó ilyenkor, ami kicsit melegebb.

Ha nem érdekli, akkor küldd el IQ mérésre, hátha nem két számjegyű.

2019. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Üttesd el magad egy autóval.
2019. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Én mindig felveszek ilyenkor egy pulcsit. Mondhat akármit az a kiégett,frusztrált tanár,úgy sem tud ellene mit tenni.

Ha tovább akarja folytatni a sztorit akkor pedig szívesen elkísérem az igazgatóhoz megbeszélni a dolgot.

2019. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy szereti nézegetni a rövid ruhás fiatalokat...
2019. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Mi is ugyanígy kint voltunk ma reggel, 10 perc bemelegítő futás után nem fáztam, hiába volt 0 fok. Télen is csomószor kint voltunk pólóban, rövidnadrágban, hozzá lehet szokni.
2019. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
79%
Az igen, ez màr emberkinzàs amúgy. Elég hüvös volt ma, föleg reggel.
2019. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, nem akarok balhét belőle. Nem tudom, megpróbálom elfogadni...
2019. okt. 8. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!