Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi motivál titeket a sportra,...

Mi motivál titeket a sportra, edzésre?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem futni. Beláttam, hogy rám fér, nagyon is.

Akkor megfogadtam, hogy minden héten futok és itthon is edzek hisz van kézi súlyzóm és ugrálókötél is, ezekkel ugye már lehet kezdeni sok mindent.

Na de azóta sem mozogtam. Nem tudom magamból kiirtani a lustaságot, de ha tudom, hogy egy kis fogyás rám férne miért nem teszek érte?

Inkább leülök a kajával a laptop elé, megeszem, de utána sem mozgok semmit, annál rosszabb pedig nincs hisz így könnyű elhízni.

Lány vagyok egyébként és olyan 168cm és 92kg.



2019. dec. 14. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele, ha nem csinálnám, akkor úgyis csak otthon youtube-oznék, így meg ennyivel többet vagyok emberek között.


Plusz szeretnék még felszedni vagy 7 kilót.


Amire neked szükséged van, az egy edzőpartner. Így lenne valaki, akinekbel kell számolnod az elmaradásokkal.

2020. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Majdnem 40kg -ot fogytam, mire a napi szenvedést felváltotta egy valódi mozgásvágy, futni csak akkor kezdtem.

Eleinte egy rozoga szobabiciklit amin még ellenállás sem volt, tekertem filmnézés közben, aztán elkezdett úgy csörögni zörögni a sok belefolyt izzadtságtól, hogy nemnlehetett mellette filmezni, akkor itteni tanácsra lecseréltem a legegyszerűbb dologra, step pad, ami lényegében egy sámli... fellép, lelép, váltott lábbal... semmi zaj, max ha ropog a térded :D...

Nyugodtan lehet közben filmezni és 40 perc alatt pocsolyát izzadni...

Amit még nagyon szeretek az az ugrókötél, itthon nincs nagy divatja, de beírod angolul hogy jump rope youtube-ra... nem kevés ember életét változtatta meg napi 10-20perc ugrókötelezgetés... ráadásul a trükkök tanulgatása kimondottan szórakoztató..

+ amit soha nem gondoltam volna, az is alternatív mozgás keresés elredménye... zsonglőrködés 3 labdával... rettenetesen jó aerob mozgás.. főleg az elején, mikor még mindig leesnek a labdák és hajolgatni kell össze vissza a szobában :D

2020. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az, hogy szeretem csinálni :D
2020. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!