Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit sportoljak,de tényleg már a létező összes sportot kiprobáltam. De egyik sem jött be, az első hónap után mindegyiket meguntam. Viszont sport nélkül nem tudok élni,mert imádok sportolni,de egyszerűen beleunok.

Van valakinek valami ötlete?

Normális válaszokat kérek:)



2020. jan. 12. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár hétig ússz, pár hétig fuss, pár hétig járj kondiba, stb.
2020. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Triatlon.

10próba. Ezek változatosak.

Ha egy kicsit elrugaszkodunk a valóságtól:triatlonozz minden országban. Vagy 10probázz. Fuss maratont minden országban.

Szoba bringázz /futógépezz/elipszis trénerez és nézz filmet közben.

2020. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kezdj el kacsintgatni az extrèm sportok irányába
2020. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek😁
2020. jan. 12. 14:09
 5/9 anonim válasza:
Próbáltál már mezítláb sportolni vmit(küzdő v. torna)?
2020. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,Judo,es fitkid
2020. jan. 12. 19:34
 7/9 anonim válasza:

Amúgy korod, nemed?

Ha küldenél priviben képet lábadról, csontozatod alapján tudnék talán irányt adni! (komoly) Alsó lábszár+lábfej.

2020. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Próbálj ki mindenféle sportot, ami elérhető és ami tetszik. Ami nem tetszik, azt is, hátha megtetszik. Tutira van valami lista a neten az összes létező sportról, abból is kiindulhatsz.

Pl. kezdhetjük a vízi sportokkal: úszás, toronyugrás/műugrás, vízilabda, szinkronúszás, horgászat (ez most komolyan sport???), kajak, kenu, meg van ilyen víz alatti hoki vagy mi, aquafitness, aquapole (hogy ez van-e Magyarországon nem tudom)

De otthon is néha szórakozásból ha más úgyis imádsz sportolni, időnként fejen állhatsz, csinálhatsz gyertyát meg mindenféle talajtorna gyakorlatot, állhatsz kézen, fekvőtámaszozhatsz, csinálhatsz guggolásokat. Bár ez nem olyan sport, lehet nem ilyenekre gondoltál.

Kimész valami parkba, ott is lehet ugráni, futni, fára mászni már nem biztos de talán valahol igen, aztán vannak ilyen rudak valahol amikre fel lehet mászni, ha függőleges. Ha meg vízszintes, húzodzkodni lehet rajta, netalán egyesúlyozni rajta, csak vigyázz, ne törd össze magad! Meg hát vannak itt-ott kint is ilyen kis mászókás, gyűrűs, akármilyen helyek, ott is lehet alkotni, a játszótér rúdján forogni körbe, mint a csirke a sütőben, a gyűrűn is alkotni ezt azt, csak le ne pottyanj róla.

Ha meg tök unalmas mégis az egész, próbálhatsz otthon kézen járva közlekedni, kint gyaloglás helyett váltogatva fél lábon ugrálva menni suliba/munkába, esetleg kombinálni az indiánszökdeléssel.

No meg aztán labdajáték is van egy rakta, nem tudom, ilyenekre is gondoltál-e: eljárhatsz valami csapatba, klubba focizni, kosarazni, kézizni, hokizni, paintballozni, pingpongozni, teniszezni, squashozni.

Nem ajánlom, de vannak extrém lökött emberek, akik felmennek a háztetőre vagy az erkélyre, ott akrobatikáznak, amitől a hajam égnek áll, még ha videón látom is.

De lehet hasznos dologgal kötni össze a mozgást, pl. lehet ásni a kertben vagy valakinek segíteni, gazolni, az is rettenetesen megdolgoztatja az embert. Sokféle fizikai munka van, amikbe valahogy be lehet kapcsolódni.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2020. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 14. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!