Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a hideg időben nem jó...

Ebben a hideg időben nem jó kimenni futni. Otthon a helybenfutás tudja ezt helyettesíteni valamennyire?

Figyelt kérdés
Mindig akartam menni ki futni, de csak halogattam, most meg már az idő sem jó hozzá. Itthon szoktam helyette helyben futni, és elég jó érzés utána. Ennek is lehet annyi pozitív hatása, mint a kinti futásnak?
2020. jan. 28. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Akkor már inkább burpee,jumping jack meg hasonlók. Amúgy csak az első 5 perc fázós ilyen időben,utána bemelegszel
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Tudjuk, nyáron meg majd meleg lesz hozzá...

Az a helyzet, most van a legkirályabb futós idő.

2020. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vagy ugrókötél
2020. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tehát a helyben futás fele annyira nem hatékony, mint a normál futás, és még a bunjee jumping is jobb. Hát ez fantasztikus, jó ilyeneket tudni! Meg azt is, hogy nyáron meleg lesz.
2020. jan. 28. 15:43
 5/23 anonim ***** válasza:
Az ugtókötél az magyon tuti kardio edzés, boxolók sem hülyeségből űzik.
2020. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem helyettesíti, mert akkor nem rugaszkodsz el egyáltalán, így teljesen más mozgás.A futópad többé-kevésbé helyettesíti, bár ott is vannak különbségek.


Amúgy az elmúlt hetekben nem volt vállalhatatlan idő kinti futáshoz. Fel kell öltözni, ennyi és ahogy más is írta, csak az eleje fázós, ha átmelegedsz, már nem.


Én eddig januárban 186 km-t futottam, úgy hogy volt benne résztávozás, dombozás is, emellett bringáztam 134 km-t (nagyrészt munkába járás), úsztam 7 km-t kinti medencében, és túráztam 125 km-t.

2020. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
milyen bunjee jumpingról beszélsz?
2020. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Félreolvastam az első választ. Megszoktam h ezen az oldalon mindenki hülyeséget ír, már meg se lepődtem rajt.
2020. jan. 28. 18:52
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, nyáron meg meleg lesz hozzá. És? Vannak ilyen katasztrofális emberek, akik halogatnak. És? Mindenki tökéletes talán? Nem tudom, ezt minek kellett felhozni, ettől nem fogok megváltozni. Meg nem is ez volt a kérdés. Igen, halogatom a dolgokat, ilyen vagyok, elismerem. Remélem, mindenki boldog most. Szeretnék megváltozni, de még nem sikerült. Igen, nyilván azért nem sikerült, mert más rossz tulajdonságaim is vannak, és a változás is nehezen megy. Most már teljesen boldog vagy?
2020. jan. 28. 21:35
 10/23 anonim ***** válasza:

#6

Azért néha leszoktál ülni,ugye? :D

2020. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!