Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a hideg időben nem jó...

Ebben a hideg időben nem jó kimenni futni. Otthon a helybenfutás tudja ezt helyettesíteni valamennyire?

Figyelt kérdés
Mindig akartam menni ki futni, de csak halogattam, most meg már az idő sem jó hozzá. Itthon szoktam helyette helyben futni, és elég jó érzés utána. Ennek is lehet annyi pozitív hatása, mint a kinti futásnak?
2020. jan. 28. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Megfelelő bemelegítessel és odafigyelessel semmi baja nem lesz a térdének a hidegtől
2020. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#20-as: Igen, mondták már jó páran ezt, hogy vigyázzak, mert fájni fog az ízületem, de én is úgy tudom, hogy megfelelő bemelegítéssel nem kell, hogy gond legyen. Évek óta rövidnadrágban és pólóban futok télen is, 0 C alatt veszek fel hosszú ujjú felsőt.
2020. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák nem néhány év alatt jönnek elő, hanem évtizedek múlva derül ki, hogy mennyit ártott a hideg az ízületeidnek. A téli öltözetnél sokkal fontosabb, hogy az ízületeidet védd, mint hogy fázol-e. A bemelegítés kell, de ha csupasz térddel futsz, akkor nem véd meg ettől a problémától.
2020. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!