Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedülállóként szívesebben...

Egyedülállóként szívesebben járnál egy olyan edzőterembe, ahova csak szintén egyedülallóak járnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy valaki nyit egy konditermet csoportos órákkal is, ahova ismerkedési céllal járnának az emberek. Lecsapnál a lehetőségre,hogy összekösd a hasznos edzést az ismerkedéssel és '2 legyet üss egy csapásra'? Ha igen, miért és ha nem,miért?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. febr. 21. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

"Továbbá egy érdemi edzésre tényleg oda kell koncentrálni "


De hardkór valaki! Egy másodpercre se lankadhat a figyelem mert akkor no gain van!!! De kemény!

2020. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet én vagyok nagyon lelassulva..., nekem egy ismerkedés nem szokott 1 masodperc alatt összejönni. Tudod van ez a "beszélgetés" dolog, ami néha több percig is eltarhat. Mondjuk akár 5-10 percig is. Annyi meg már tényleg kizökkent az edzésből. De meglehet, ez az én hibám. Nézzétek el nekem...
2020. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem szempont, sőt, inkább nem mennék ilyen helyre mert zavarba hoz hogy mindenki a másikat lesi, persze nem rossz szándékból, csak mégis. Oda edzeni járok, nem ismerkedni. Az más tészta ha a sors úgy hozza hogy megismerkedek valakivel.

De ez a direktbe, nekem erőltetettnek tűnik, szóval én nem preferálom.

2020. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!