Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem szeretnék fogyni, inkább...

Nem szeretnék fogyni, inkább formálni az alakom. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

160cm, 52kg-os lány vagyok, nem érzem hogy fogynom kéne de híznom se kell egyáltalán, de ha már választanom kéne inkább fogynék. (Volt már többször, hogy fogyókúrázni próbáltam)

Elkezdtem futni múlt hónapban, akkor kb 2 hétig szívesen edzettem, aztán közbe jött egy betegség amivel kórházba kerültem így ez abbamaradt(nem volt komoly)

Most a napokban újra elkezdtem futni, futógépen, olyan 400 kalóriát szoktam lefutni aztán utána még tornázok egy 10 percet.

Viszont elkezdtem kételkedni, hogy hogy is kéne ezt csinálnom, legfőképpen formásabb nagyobb popsit szeretnék és szebb hasat. Viszont belegondoltam, hogy nem étkezhetek ugyanúgy mint eddig, mert lehet, hogy semmi változást nem érnék így el. Úgy gondoltam, hogy nem kezdek bele kemény diétába csak jobban szeretnék étkezni, úgy gondoltam reggelire sokszor eszek zabkását, az ebédet ami éppen van megeszem ebédidőben,az uzsonnát esetleg kipótolom vmi diétás shake-el, vagy csinálok délutánra valamilyen salátát és azt eszem uzsonnára meg vacsorára. 6-7 után megpróbálok nem enni. Csak vizet ittam eddig is. Na most eddig egy napot éltem így meg, de már voltak nehézségeim mivel eddig szabálytalanul bármikor bármit megettem ahogy épp kedvem volt. A fogyókúrás próbálkozásaim sose jöttek össze, mert nem szeretek beszabályozva enni, eddig 1 hét volt a rekordom ameddig bírtam. Félek, hogy a beszabályozott érkezéstől az edzéstől is elmegy a kedvem.

Szóval milyen módszer lenne erre jó?



2020. máj. 31. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni, vagy valami olyan sportot ami fokozottan erősít (szóval nem sétálni hanem pl szertorna)
2020. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a sarga kapszulat, vagy nezz szet builderen. Eleg sok dolgot irtal le, aminek se fule se farka.
2020. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!